vypavanie internetu dsl

Otázka

• 0

Dobry vecer,chcel by som sa opytat na parametre dsl linky ake su idealne aby sa router pripojil nakolko zhoreli im uz tri routre pocas buriek,teraz som tam nahodil router tplink starsi asi 7rocny ten sa pripojil viacmenej normalne,kupili si novy tplink ten sa nepripojil takze ho vratili kupil som novy asus dsl n-16 ten sa pripojil horko tazko ked uz tak drzal bez vypadkov tri dni asi potom blikla elektrika cez burku nepripoji sa nech robim co robim reset,vypnutie vsetko od nova,router preneseny ku mne ten asus vsetko bez problemov u mna .Zasuvka u nich doma osadena prepatovou ochranou, dsl ikona na routri tplink preblikuje nesvieti trvalo,ale internet ide,volalo sa na poruchy( asi 10 krat stale dookola) technik prisiel zmeral ze vsetko ok  ale hlavne ze si platia internet L 8/1ide im sotva polovicna rychlost parametre z tplinku prikladam

screenshoot router.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

profil linky mas nastaveny na 5 Mbit.. zrejme redukovany z dovodu  pomerne vysokeho utlmu (velka vzdialenist od ustredne, zarusene vedenie)...odstup signalu od sumu mas relativne dobry na taku vzdialenost.. mozno by to islo dat aj na plny profil pre L ale ked hovoris ze ti to uz teraz pada o moc lepsie to uz nebude. Zo skusenosti mozem povedat ze co sa tyka stability pripojenia Asusy patria k najlepsim.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

2routre asus dsl-n16 sa mi konecne podarilo pripojit a naskocia aj ked vypadne elektrika cca za 5min,potrebovali rucne dohovorit,manualne nastavit parametre dsl linky

Snímka1.JPG

Snímka.JPG

Editoval jupiter245

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar