Nova pripojka

Otázka

• 0

Zdravim mam taku zlozitejsiu otazku...v obci Diviacka nova ves prestavujem dom a ako som si vsimol prednedavnom ide telefonny kabel zemou do kazdeho domu a na dome je vyvedenea zo zeme taka krabicka cize pripojka ....no a problem je v tom ze tu moju krabicku murari dali prec cize presekli kable pri zemi kedze nevedeli co to vlastne je to som ani ja nevedel lebo som v tej obci kupil starsi dom....no a nasledne ked to presekli a dali tu krabicku prec tak nesiel asi polke dedine internet potom prisli o par dni technici a spojili tie kable pri zemy a nechali ich tak ...... vtedy som bol  praci tak neviem co hovorili. No a teraz kedze cca. do vianoc sa budem stahovat do domu tak by som chcem od telekomu magio tv a internet lenze mam iba kable polozene pri dome na zemi a spojene, preto by som chcel spravit nejako nanovo pripojku do domu. Myslite ze bude v tom nejaky problem ? Dakujem vopred za kazdu odpoved a radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ja si myslim ze by nemusel byt spravia tam odbocku k tvojmu domu a tych par metrov natiahnu kabel po tvoj dom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ono teraz to je vlastne 15cm od mura mojho domu na zemi len spojene káble.... a ja by som chcel taku predprípravu potiahnut z toho a niekde to vyústiť do krabičky.... aby ked si uz objednam službu napr. magio som si od tade potiahol priamo do obývačky.... cize stačilo by ísť niekde na predajňu a tam im to vysvetliť aby poslali technikov? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najlepšie bude keď sa k tomu vyjadri technik čo má na starosti tvoju lokalitu ...áno skús tak alebo cez tech. Podporu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar