Otázka

• 0

Dobrý deň , chcem sa spýtať , včera som si zakúpil 2 android boxy : Tesla Media Box X700Pro a Evolveo Multimedia Box M8 , všetko šlape v najlepšom poriadku , okrem aplikácie Magio Go . Nainštaloval som postupne na jeden box , potom na druhý box , prihlásenie v poriadku , avšak pri spustení programu ta istá hláška na oboch boxoch asi v takomto znení :

Nie je možné prehrať z dôvodu ochrany DRM - root , nehnevajte sa na mňa , kedy a ako by spravil root na oboch boxoch , a hlavne ak su čisto nové , kvôli tejto apke určite nestratím záruku . Neviem ako to máte nastavené , ale určite to nie je v poriadku . Je pravda , že tú apku využívam na mobile aj na tablete  , na pc , ale chcel som to aj na TV pomocou android boxu  Nepochopím však , ako je možné , aby mi vypisovalo nezmyselné upozornenie na oboch boxoch , keď sú čisto nové , bez akéhokoľvek zázahu .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

android boxy maju root bezne aj ked su nove z výroby, sám mám magiogo na andoid boxe ktory ma tiez root z výroby no mozem ho v nastaveniach zmenit na uzavrety cim sa box restartuje a magiogo ide bez problemov len to krokolomne ovladanie ach jaj, ale to je vedlajsia kapitola, informuj sa kde si tie boxy kupoval co s tym, sam unroot nerob mozes box znicit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar