Otázka

• 0

Dobrý deň , chcem sa spýtať , včera som si zakúpil 2 android boxy : Tesla Media Box X700Pro a Evolveo Multimedia Box M8 , všetko šlape v najlepšom poriadku , okrem aplikácie Magio Go . Nainštaloval som postupne na jeden box , potom na druhý box , prihlásenie v poriadku , avšak pri spustení programu ta istá hláška na oboch boxoch asi v takomto znení :

Nie je možné prehrať z dôvodu ochrany DRM - root , nehnevajte sa na mňa , kedy a ako by spravil root na oboch boxoch , a hlavne ak su čisto nové , kvôli tejto apke určite nestratím záruku . Neviem ako to máte nastavené , ale určite to nie je v poriadku . Je pravda , že tú apku využívam na mobile aj na tablete  , na pc , ale chcel som to aj na TV pomocou android boxu  Nepochopím však , ako je možné , aby mi vypisovalo nezmyselné upozornenie na oboch boxoch , keď sú čisto nové , bez akéhokoľvek zázahu .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

android boxy maju root bezne aj ked su nove z výroby, sám mám magiogo na andoid boxe ktory ma tiez root z výroby no mozem ho v nastaveniach zmenit na uzavrety cim sa box restartuje a magiogo ide bez problemov len to krokolomne ovladanie ach jaj, ale to je vedlajsia kapitola, informuj sa kde si tie boxy kupoval co s tym, sam unroot nerob mozes box znicit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar