Otázka

• 0

dobrý den, ktorý router, čo má telekom v ponuke by bol najlepší , najvýkonnejší? Mám teraz TP link archer c2 , ale nejak vela stráca zo signalu, mám net 60 MB, ale meter od routra je rýchlosť už len cca 20-30 Mb, a par metrov dalej už je problém, vypadava, a to nehovorim ked ešte zapnem repeater - opakovač.

dakujem za odpovede a rady.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 1

mam ten archer a ziadny problem s nim nemam
vela straca zo signalu ? v ramci jednej miestnosti?
ak chces ale nieco poriadne nepozeraj sa po routroch co su v ponuke tekomu ale kup si vlastny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne to iste som chcel napisat aj ja, ak chces poriadny router nepýtaj ho od telekomu pretoze bude este horsi alebo rovnaky ako mas teraz, co sa tyka straty signalu je dost mozne ze je zarusene pasmo skus zmenit kanal v nastaveniach routra dalej je mozne ze wifi signal nieco v danej miestnosti pripadne zmen umiestnenie routra, b idealnom pripade byy mal byt umiestneny v strede prietoru ktory ma pokryt

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

áno, je to v rámci jednej miestnosti, stráca cca 30 Mb, router je cca 2 metre od modemu / nemám dlhší kábel :) /, a aký by to mohol byť router , dajte typ..

skúsim zmeniť aj ten kanál na routri...hádam to zvládnem...:)

dík za rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak chces kupit novy router tak napis rozpocet bez toho sa neda pohnut ono moze aj router samotny odchadzat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak okolo tych 30-40 eur, hádam stačí, ten archer c6, čo je top 1 na heureke by mohol byť? a k tomu možem dať  Xiaomi Pro 300M WiFi Amplifier Repeater 2.4G ?

ešte jedna otázočka, router by nemal byť dalej od modemu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak nemas magio telku teda len internet mozes pouzit modem/router napriklad doporucujem asus dsl ac68u aj ked je drahsi, osobne z tplink nemam moc dobru skusenost viac sa mi osvedcil asus

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak mas opticke pripojenie tak nemozes router od telekomu pravdepodobne huawei hg8245h nahradit no mozes poziadat o bridge a za neho zaradit napriklad asus rt-ac68u kde modem neni potrebny kedze je to optika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

huawei mám v bridge mode a za ním je ten tp link c2, čiže ten nahradím asusum, alebo nestačil by lacnejší TP Link archer c 6?  :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mozes vyskusat ja ako vravim z vlastnej skusenosti preferujem znacku asus kvoli rozhraniu menom asus wrt kde sa mne osobne lahko orientuje a tiez pre slusnu stabilitu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar