Optika - Bytča, Červeňanského ulica

Otázka

• 0

Dobrý večer, žiadame o dokončenie a spustenie optickej siete v Bytči na ulici Červeňanského ešte tento mesiac, t.j. AUGUST 2019, odmietame už čakať, čakáme na pripojenie viac ako pol roka, je nás tu veľa čo sa chceme pripojiť na sieť a nemôžme sa pre vašu ľahostajnosť , hlavne, že ulice, ktoré mali byť po nás pripojené, sú pripojené už dávno. Prečo to už neriešite a nerobíte už na tom? Ďakujeme za pochopenie a dožadujeme sa odpovede.

Roman + obyvatelia ulice

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň.

Predpokladaným termínom pre spustenie vo Vašej lokalite je 30.08.2019 ak niečo výstavbu neovplyvní. Nie je totiž jednoduché vybudovať optickú sieť naraz v celom meste. Skúste sa poprípade obrátiť na pokrytie@telekom.sk, po overení s osobou ktorá riadi výstavbu v danej oblasti Vám budú vedieť podať bližšie info a reálny termín spustenia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko, ďakujem, ale už viacerí sme písali na túto mailovú adresu a nebolo nám od nich doručená ani jedna odpoveď. Prosím môžte to posunúť na to oddelenie, ktorá riadi výstavbu? Ďakujeme Vám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To žiaľ nie, ja by som to tiež preposlal len na tú emailovú adresu ktorú som Vám poskytol.

V tomto poprosím o pomoc admina - @Ľuboš.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ďakujeme a bolo by to dobré preposlať aj vedeniu Telekomu a aj dodávateľskej spoločnosti Optomont.

Editoval/-a Roman77
Doplnenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Roman77

téma výstavby optickej siete na tejto ulici sa na fóre už nachádza a nie je nutné vytvárať nové, duplicitné témy.  Proces zriadenia pripojenia to neurýchli. 

Napísal som kolegom, aby sa pozreli na aktuálny stav projektu, keď dostanem odpoveď, napíšem ti. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň @Ľuboš,

ďakujeme Vám veľmi pekne, budeme čakať na odpoveď. Podotýkam je 19.8. a ešte sa tu nič nerobí a to aj napriek Vašim sľubom ju spustiť do 31.7., tak dúfam, že do konca augusta 2019 už budeme pripojení. Len tak mimochodom ťahá sa to už viac ako pol roka.

Editoval/-a Roman77
Doplnenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar