Optika - Bytča, Červeňanského ulica

Otázka

• 0

Dobrý večer, žiadame o dokončenie a spustenie optickej siete v Bytči na ulici Červeňanského ešte tento mesiac, t.j. AUGUST 2019, odmietame už čakať, čakáme na pripojenie viac ako pol roka, je nás tu veľa čo sa chceme pripojiť na sieť a nemôžme sa pre vašu ľahostajnosť , hlavne, že ulice, ktoré mali byť po nás pripojené, sú pripojené už dávno. Prečo to už neriešite a nerobíte už na tom? Ďakujeme za pochopenie a dožadujeme sa odpovede.

Roman + obyvatelia ulice

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň.

Predpokladaným termínom pre spustenie vo Vašej lokalite je 30.08.2019 ak niečo výstavbu neovplyvní. Nie je totiž jednoduché vybudovať optickú sieť naraz v celom meste. Skúste sa poprípade obrátiť na pokrytie@telekom.sk, po overení s osobou ktorá riadi výstavbu v danej oblasti Vám budú vedieť podať bližšie info a reálny termín spustenia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Mirko, ďakujem, ale už viacerí sme písali na túto mailovú adresu a nebolo nám od nich doručená ani jedna odpoveď. Prosím môžte to posunúť na to oddelenie, ktorá riadi výstavbu? Ďakujeme Vám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To žiaľ nie, ja by som to tiež preposlal len na tú emailovú adresu ktorú som Vám poskytol.

V tomto poprosím o pomoc admina - @Ľuboš.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ďakujeme a bolo by to dobré preposlať aj vedeniu Telekomu a aj dodávateľskej spoločnosti Optomont.

Editoval Roman77
Doplnenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Roman77

téma výstavby optickej siete na tejto ulici sa na fóre už nachádza a nie je nutné vytvárať nové, duplicitné témy.  Proces zriadenia pripojenia to neurýchli. 

Napísal som kolegom, aby sa pozreli na aktuálny stav projektu, keď dostanem odpoveď, napíšem ti. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň @Ľuboš,

ďakujeme Vám veľmi pekne, budeme čakať na odpoveď. Podotýkam je 19.8. a ešte sa tu nič nerobí a to aj napriek Vašim sľubom ju spustiť do 31.7., tak dúfam, že do konca augusta 2019 už budeme pripojení. Len tak mimochodom ťahá sa to už viac ako pol roka.

Editoval Roman77
Doplnenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar