Telefonovanie VoIP cez Viber z mobilu pomocou Magio WiFi

Otázka

• 0

Ahojte, skusali ste uz telefonovat na pevne linky cez Viber Out? Mam VDSL Magio internet (8/80 Mbit/s). Momentalne pouzivam na telefonovanie mobilnu aplikaciu Peoplefone (SKFON), ale casto zamrza a spojenie je prerusovane. Internet v mobile nemam, pouzivam WiFi. Mate skusenosti s appkou Viber, bude mi fungovat lepsie? Skype nechcem, maju len mesacne pausaly a tie nevypotrebujem. Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pravdepodobne moze ist aj o problem na druhej strane, ak seká hovor. Na volanie sa da používať Viber, WhatsApp, Google Duo, Facetime od Apple, FB messenger atd. Možnosti máš veľa, len si spravne vybrať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ta appka, ktoru pouzivam je dost mizerna. Volam na landline iba na urady a do prace, chyba je urcite v appke, ale pre istotu si chcem overit ako to funguje inym ludom. Preto hladam overenu appku specialne pre mobilne zariadenia, Viber ma napadol ako prvy, ak by to nefungovalo dobre tak skusim aj nieco od Google, maju podobne ceny ako Viber 0,04 € /minuta. Dakujem, pomohli ste mi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Kedysi som používal super apku, kde existovali volania zdarma do väčšiny krajín sveta, keď ešte sme na Slovensku ani nechyrovali o voľných minútach do zahraničia. Odporúčam Ti JustVoip. Použiteľná pre všetky Betamax profily. Dokonca si môžeš kúpiť za smiešny poplatok aj telefónne číslo ktorejkoľvek krajiny. Toto kedysi bola skutočná prelomová aplikácia. A možno je aj dodnes.

https://www.justvoip.com/mobile_voip

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Pozri si SuperDeal, napr. Slovensko landline sú zdarma.  https://www.justvoip.com/calling_rates/all

Aj množstvo krajín mimo EU, ja som to používal na volanie do Číny, keď ešte boli tunajšie "výpalnícke" ceny.    :-D

A bolo to veľmi komfortné, nakoľko som využíval SIP protokol cez SIEMENS Gigaset   C475IP, žiadna apka ale plnohodnotný telefón na pracovnom stole s možnosťou volať do celého sveta skoro zdarma.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz