Už ste videli nový Galaxy Note10?

Otázka

• 0

Ahojte, 

už ste videli nový Samsung Galaxy Note10? Ak ešte nie, stále si ho môžete pozrieť v zázname zo živého prenosu. :)

Nový Note vás môže zaujať napríklad displejom a obrazovkou, na ktorú môžete kedykoľvek písať. Počtom a prevedením kvalitných predných a zadných fotoaparátov s možnosťou superstabilizácie obrazu. Výdržou batérie a jednoduchým ovládaním. :) 

Na Telekom stránkach si budete môcť vybrať medzi Note10+ vo farbe Aura Black a Note10 vo farbe Aura Glow. Oba budú dostupné v 256 GB  pamäťovej verzii. 

A v rámci predpredaja ho môžete mať aj s bonusom. Zrecyklujte svoj starý telefón a váš nový Samsung získate aj so zľavou. Zľava sa môže vyšplhať až do výšky 580€ a navyše pri nákupe prostredníctvom našich stránok vám pridáme našu web zľavu do 20€. :)

Viac informácií o predpredajovom bonuse nájdete na našich stránkach.

Note10-DaVinci-TELEKOM-650x220-SK ZISTIT VIAC.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 2

Pridal (editované)

Tomuto nerozumiem, aký je dôvod len jednej farebnej varianty. Note 9, o ktorom som v minulosti uvažoval tiež black, pri S10 je green verzia len pri nepluskovej verzii, tá plusková opäť len black a Note10+ zas len black. Dotácia od operátora je fajn, no keď už sa človek rozhodne brať tak drahé zariadenie, mal by mať možnosť výberu varianty, ktorá sa mú páči a za mňa glow verzia a verím, že je to názor mnohých, je úplne niekde inde ako black. Tu je to skôr ber alebo nechaj tak. Podobne ako s prístupom k dlhoročným zákázníkom. Žiadne zvýhodnenie oproti novým a tým, ktorí sú zaviazaní roky.

Editoval s1kora
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teda, zlava pri starsich telefonoch je ako pozeram super nevyhodna. Navyse novy NOTE toho ani nic extra neprinasa a platit tolke penaze len za znacku, to je ako pri Apple. Za seba mozem povedat, ze OnePlus 7, ktory som si kupil a prisiel mi nedavno je fantasticky telefon. A moznoze stal tak tretinu z toho ako Note.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

chcel by som sa opýtať píšete, že note 10 plus budete mať len aura black ? Nebude dostupný v aura glow? Všetci operátori poskytujú aj aura glow len Telekom nie ? 

Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, @cholinko,

pri štarte predaja budeme mať v ponuke  Note10+ vo farbe Aura Black. Doplnenie ďalších farieb v budúcnosti však nevylučujeme. 

Miška

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar