Už ste videli nový Galaxy Note10?

Otázka

• 0

Ahojte, 

už ste videli nový Samsung Galaxy Note10? Ak ešte nie, stále si ho môžete pozrieť v zázname zo živého prenosu. :)

Nový Note vás môže zaujať napríklad displejom a obrazovkou, na ktorú môžete kedykoľvek písať. Počtom a prevedením kvalitných predných a zadných fotoaparátov s možnosťou superstabilizácie obrazu. Výdržou batérie a jednoduchým ovládaním. :) 

Na Telekom stránkach si budete môcť vybrať medzi Note10+ vo farbe Aura Black a Note10 vo farbe Aura Glow. Oba budú dostupné v 256 GB  pamäťovej verzii. 

A v rámci predpredaja ho môžete mať aj s bonusom. Zrecyklujte svoj starý telefón a váš nový Samsung získate aj so zľavou. Zľava sa môže vyšplhať až do výšky 580€ a navyše pri nákupe prostredníctvom našich stránok vám pridáme našu web zľavu do 20€. :)

Viac informácií o predpredajovom bonuse nájdete na našich stránkach.

Note10-DaVinci-TELEKOM-650x220-SK ZISTIT VIAC.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 2

Pridal (editované)

Tomuto nerozumiem, aký je dôvod len jednej farebnej varianty. Note 9, o ktorom som v minulosti uvažoval tiež black, pri S10 je green verzia len pri nepluskovej verzii, tá plusková opäť len black a Note10+ zas len black. Dotácia od operátora je fajn, no keď už sa človek rozhodne brať tak drahé zariadenie, mal by mať možnosť výberu varianty, ktorá sa mú páči a za mňa glow verzia a verím, že je to názor mnohých, je úplne niekde inde ako black. Tu je to skôr ber alebo nechaj tak. Podobne ako s prístupom k dlhoročným zákázníkom. Žiadne zvýhodnenie oproti novým a tým, ktorí sú zaviazaní roky.

Editoval/-a s1kora
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teda, zlava pri starsich telefonoch je ako pozeram super nevyhodna. Navyse novy NOTE toho ani nic extra neprinasa a platit tolke penaze len za znacku, to je ako pri Apple. Za seba mozem povedat, ze OnePlus 7, ktory som si kupil a prisiel mi nedavno je fantasticky telefon. A moznoze stal tak tretinu z toho ako Note.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

chcel by som sa opýtať píšete, že note 10 plus budete mať len aura black ? Nebude dostupný v aura glow? Všetci operátori poskytujú aj aura glow len Telekom nie ? 

Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, @cholinko,

pri štarte predaja budeme mať v ponuke  Note10+ vo farbe Aura Black. Doplnenie ďalších farieb v budúcnosti však nevylučujeme. 

Miška

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar