Augostove data v zahranici

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den

Mam otazku casto sa zdrzujem v zahranici teraz som si aktivoval bezplatne data a bojim sa aby nenastali poplatky je nieco take mozne 

Dakujem za odpovede 

Editoval Adam.Halaj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Po spojeni s operatorom zistil, ze to mam blokovane u nich. Do par minut bol problem vyrieseny, len sa dočkať spojenia s operatorom trvalo dlhsie a v zahranici ma to zrusilo.

Takze problem mam odstraneny. Dakujem

Editoval varecha

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teraz je možné aktivovať si letné dáta zdarma. A balíček funguje kompletne celý a zdarma aj v Zóne 0 a 1. T.j. pokial si v EU, môžeš ho veselo presurfovať. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

sice skoro na poslednu chvilu, ale aktivoval som si Letny balicek, nastavil APN, vsetko podla navodu, ale internet v mobile aj tak nefunguje...  Z druhej karty (dualny telefon) funguju, ale tento telekom nie a nie... Som v CR, moze to mat vplyv? Nejaka rada ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máš povolené dáta v roamingu? prípadne zavolaj na +421 903 903 903 overia Ti to.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dik za odpoved...

budem tam musiet zavolat, lebo v mobile mam povolene co sa povolit dalo...a z druhej Juro karty data funguju...

Este to otestujem zajtra na SK, ci to ma nejaky vplyv, ze som mimo a potom tam zavolam, ak to nepojde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar