Otázka

• 0

Niekedy v priebehu noci ma odpojilo zo siete a odvtedy ma neustale pripojuje a odpojuje ale vacsinu casu som odpojeny. Neda s a volat smskovat a ani vyuzivat data. Telefon som restartoval simku vybral dal naspat nepomohlo. Ma niekto podobny problem ? Je to dasli vypadok alebo je to iba individualny problem ? Lokalita okres prievidza.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Je potrebné zavolať na linku 0800 123 777 a popísať svoj problém. Celoslovenský výpadok bol včera okolo 15 hod. ale tento problém bol odstránený, tak zrejem sa jedná už len o problém s tvojim mobilným profilom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako mam zavolat ked som offline nemam ziadny signal a neda sa mi volat smskovat a ani data vyuzivat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je potrebné mať práve pre tento prípad vždy v zálohe konkurenčnú SIM kartu, ako napr. pre prípad včerajšku, výpadok siete Telekomu, kedy ma zachránila O2 SIM karta a hot spot.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vyskusal si SIM aj v inom mobile ? ak sa nemas ako spojit s technickou podporou vyskusaj chat https://www.telekom.sk/ vpravo dole 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano skusal som aj iny mobil a nic stale ziadny signal skusal som aj chat ale ze vraj maju malo ludi a momentalne sa mi nema kto venovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jedine co mi este napada, je ist do Telekom predajne a poziadat o vymenu SIM

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze vyzera to na lokalny problem deje sa iba v obci kde byvam nikde inde a iba ked som vnutry budovy alebo v aute vonku je vsetko v poriadku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar