Otázka

• 0

Dobrý deň,

Máme v Ľubochni výpadok internetu. Začal o pól noci a pokračuje do teraz. Mohli by ste mi prosím vysvetliť aký je zase problém lebo to je už 2. výpadok počas 2 dní.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Zavolaj na poruchy 0800 123 777, tam Ti to preveria.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volal som. Vraj nejaká porucha. Bývam v Kysaku a okrem toho ze platím 20 eur za tento smiešny internet je smiešne ale zároveň je to aj moja chyba. Operátorovi som sa dovolal asi pol 45 minútach čakania. Internet vypadol takto už po niekoľkí krát v tomto mesiaci. Nedostal som žiadne vysvetlene a najviac ma dorazilo keď mi povedal ze to môže trvať aj 3 dni. Taktiež rodiča sa nevedia dovolať.... Už sa teším na skončenie zmluvy a prechod na Antik...

A už keď tak tak aspoň informujem ľudí čo sa deje..... A je ze mi operátor povie tak čakajte....

Nie ste schopný ani zaistiť stabilitu internetu v mojej oblasti a rýchlosti tu lietajú ako na horskej dráhe. A ešte mam čakať 3 dni. Fakt mi už pretiekol pohár trpezlivosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

standartna doba riesenia poruchy je 3 pracovne dni ja som bol cely vikend bez internetu ale co uz narobim, pokial to neplatim ja tak som este spokojny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja ho totiž platím a keď mi 3x za mesiac vypadne internet na 1-3 dni... Tak mi to nieje jedno. Aspoň keby bol stabilný ten internet.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja pisem ze telekom ma takto danu dobu riesenia, kolko krat za mesiac je uz ina kapitola a dane je to zrejme vekom kablov v zemi, sprav si zalozne pripojenie a ked vypadne tak pojdes na ine pripojenie a mas pokoj

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No u nás to vekom nebude keďže kabeláž je nová. Ako som vravel u nás v Kysaku antik pred týždňom natiahol optiku. A tu s telekomom sa určite rozlúčime

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar