Otázka

• 1

Dobrý deň, podporuje už Telekom esim?

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ahoj @vlado.b946,

Technológiu e-SIM máme otestovanú na nadnárodnej úrovni ako skupina Deutsche Telekom a tieto poznatky zužitkujeme aj pri plánovanom štarte e-SIM na Slovensku. Jeho termín upresníme neskôr.

Terka

@vlado.b946 máš odomňa like 👍 za to, že si znovu rozprúdil diskusiu na tuto tému. Vlado napíš si do vyhľadávania na fóre e-SIM a zistíš že už vyše dvoch rokov sa tu diskutuje na tuto tému. Neuveríš ale tuto frázu ktorú ti Terka odpísala nájdeš v každom jednom vyjadrení každého zamestnanca Telekomu na otázku: Kedy uvedie Telekom e-SIM na Slovensku? Dva roky tie isté dristy. A realita? Oranžový e-SIM podporuje v plnej paráde. Keď máš možnosť urob tak aj ty a prestup tam kde si zákazníka vážia a služby inovujú v prospech spokojných klientov. e-SIM 4ever!

@Terka DeutcheTelekom Group (T-Mobile/Telekom) v krajinách okolo nás DE, CZ, AT, HU, HR už eSIM dávno nasadil do prevádzky a funguje to super. Tak na čo čakáme? 

Všimol som si že Oranžový operátor už má eSIM v ponuke. Samozrejme aj oficiálnu certifikáciu pre eSIM od Apple, zatiaľ  ako jediný operátor na Slovensku. Čakáte až všetci čo chcú využívať e-SIM prestúpia ku oranžovým? Až potom sa Telekom zobudí a službu uvedie do prevádzky?

Smutné Magenta, Smutné!

Editoval/-a Anonym321
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Ja vám neviem. To je zaujímavé tvrdenie. Deutsche Telekom už vyše roka predáva Apple Watch GPS+Cellular na svojej stránke. Začal s verziou Watch **piip** 4 a teraz už ponúka **piip** 5 GPS+Cellular.
Nerozumiem, prečo tvrdíte, že sa to niekde testuje na nadnárodnej úrovni, keď už aj v Rakúsku, Českej republike, Holandsku, v USA e-sim predávate.

Využil som e-sim  T-mobile USA a fungovala výborne. Dokonca som pri kúpe ani len nemusel navštíviť kamennú predajňu! Chcel by som mať druhé číslo v dual sim telefóne (sim & e-sim). O možnosti mať Apple Watch GPS+Cellular ani nehovorím.

Ahoj @vlado.b946,

Technológiu e-SIM máme otestovanú na nadnárodnej úrovni ako skupina Deutsche Telekom a tieto poznatky zužitkujeme aj pri plánovanom štarte e-SIM na Slovensku. Jeho termín upresníme neskôr.

Terka

Snímka obrazovky 2019-11-11 o 17.11.05.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @vlado.b946,

Terka

@Terka Ahoj, presla nejaka doba, zmenilo sa nieco v tejto veci? :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -3

Ahoj @vlado.b946,

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar