Aktivácia letného balíka dát

Otázka

• 0

Dobrý deň,

ako si môžem aktivovať letné dáta , ak mám aktivovanú elektronickú komunikáciu a tým pádom mi aplikácia od Telekomu nefunguje.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobry den,

mam problem s aktivaciou letneho datoveho balicka. Mam pausal Happy M.Postupovala som podla pokynov ale nemam moznost pridat ziadny balicek. Ked kliknem na to plus,tak vypise,ze “Na tomto produkte nemate aktivne ziadne balicky”

Vedeli by ste mi prosim poradit ako postupovat?

Lucia

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

mam problem s aktivaciou letneho datoveho balicka. Mam pausal Happy M.Postupovala som podla pokynov ale nemam moznost pridat ziadny balicek. Ked kliknem na to plus,tak vypise,ze “Na tomto produkte nemate aktivne ziadne balicky”

Vedeli by ste mi prosim poradit ako postupovat?

Lucia

V tom prípade máte niekde problém s profilom, volajte 0800 123 456 a na infolinke Vám poradia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tento problém pretrváva stále. Robíte velku reklamu a pritom to nefunguje! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Netreba mať aktivovanú elektronickú komunikáciu, ale treba mať aktivovanú aplikáciu a následne v aplikácii aktivovať balík

https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/aplikacia-telekom

https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/letny-balik-dat-zadarmo-v-telekom-aplikacii

Aplikáciu som už mal aktivovanú. V mesiaci júl som si aj aktivoval balík, ale medzi tým som si aktivoval komunikáciu a aplikácia mi vykazuje, že zrazu nemám pridané žiadne zariadenie. Ak chcem znova pridať napíše, že nemôže pridať lebo mám aktivovanú elektronickú komunikáciu. Ako úryvok z knihy Hlava XXII.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak sa to tvári, akoby si mal druhý profil. Prvý profil bez elektronickej komunikácie, druhý s el.komunikáciou. Skús aplikácii vymazať všetky dáta a nastaviť si ju ešte raz.

Aplikáciu som už mal aktivovanú. V mesiaci júl som si aj aktivoval balík, ale medzi tým som si aktivoval komunikáciu a aplikácia mi vykazuje, že zrazu nemám pridané žiadne zariadenie. Ak chcem znova pridať napíše, že nemôže pridať lebo mám aktivovanú elektronickú komunikáciu. Ako úryvok z knihy Hlava XXII.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@lupcom postup prosím takto:

o     V aplikácii klikni na Menu (tri bodky v pravo dole)
o     klikni na Odhlásiť a potvrď odhlásenie
o     zobrazí sa ponuka možností na prihlásenie kde bude prihlásenie pomocou Môj Telekom
o     zadaj prihlasovacie meno a heslo z Môj Telekom

@kolarlucia napíš bližšie informácie kolegom na email aplikacia@telekom.sk

@wlladkow odinštaluj a znova nainštaluj appku, ak aktivácia Letného balíka stále nebude možná napíš bližšie informácie kolegom na email aplikacia@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@lupcom postup prosím takto:

o     V aplikácii klikni na Menu (tri bodky v pravo dole)
o     klikni na Odhlásiť a potvrď odhlásenie
o     zobrazí sa ponuka možností na prihlásenie kde bude prihlásenie pomocou Môj Telekom
o     zadaj prihlasovacie meno a heslo z Môj Telekom

@kolarlucia napíš bližšie informácie kolegom na email aplikacia@telekom.sk

@wlladkow odinštaluj a znova nainštaluj appku, ak aktivácia Letného balíka stále nebude možná napíš bližšie informácie kolegom na email aplikacia@telekom.sk

Preinštalovanie nepomohlo, ale odhlásenie a prihlásenie cez Môj Telekom áno. Aj aktivácia letného balíka tým pádom bola možná. Ďakujem za radu.👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar