Opticky internet pre firmu v Pobedime

Otázka

  • 0

Dobry den, chcem sa informovat ake podmienky tj. rychlost download/upload /cena bude poskytnuta firme Ulstrup Plast sro, v pripade ak sa pripojime na opticky internet v obci Pobedim? Cca pre rokom sme boli poziadani o vyjadrenie sa ci suhlasime s instalaciou optickeho internetu. Suhlasili sme ale ziadne dalsie podrobnosti sme nedostali.Chcem sa preto informovat o detailoch pripojenia nakolko sa priprava polozenia optickeho kabla zacala a bez porovnania podmienok s ostatnymi poskytovatelmi nevieme posudit vyhodnost/nevyhodnost pripojenia.

S pozdravom,

Ing.Martin Bača/Ulstrup Plast sro

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

Pridal (editované)

optika je najstabilnejsii a zaroven najrychlejsi sposob pripojenia, nizka odozva (ping), vyskoka rychlost downloadu /uploadu ( pri XL do 300/30 Mbit/s). Rychlost nie je samozrejme garantovana pokial ste si nedali ako firma garantovanu rychlost ( cena je ovela vyssie v porovnani s negarantovanou linkou), preto moze obcas rychlost kolisat. Internet je bez obmedzeni tzn. ze neplati ziadne FUP.

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Dobry den p. Filipec

V pripade ak sme si nedali garantovanu rychlost je mozne si ju objednat teraz? Ak ano aka by bola cena? prosim cenu piste na mb@ulstrupplast.sk. Dakujem

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar