Opticky internet pre firmu v Pobedime

Otázka

  • 0

Dobry den, chcem sa informovat ake podmienky tj. rychlost download/upload /cena bude poskytnuta firme Ulstrup Plast sro, v pripade ak sa pripojime na opticky internet v obci Pobedim? Cca pre rokom sme boli poziadani o vyjadrenie sa ci suhlasime s instalaciou optickeho internetu. Suhlasili sme ale ziadne dalsie podrobnosti sme nedostali.Chcem sa preto informovat o detailoch pripojenia nakolko sa priprava polozenia optickeho kabla zacala a bez porovnania podmienok s ostatnymi poskytovatelmi nevieme posudit vyhodnost/nevyhodnost pripojenia.

S pozdravom,

Ing.Martin Bača/Ulstrup Plast sro

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

Pridal (editované)

optika je najstabilnejsii a zaroven najrychlejsi sposob pripojenia, nizka odozva (ping), vyskoka rychlost downloadu /uploadu ( pri XL do 300/30 Mbit/s). Rychlost nie je samozrejme garantovana pokial ste si nedali ako firma garantovanu rychlost ( cena je ovela vyssie v porovnani s negarantovanou linkou), preto moze obcas rychlost kolisat. Internet je bez obmedzeni tzn. ze neplati ziadne FUP.

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Dobry den p. Filipec

V pripade ak sme si nedali garantovanu rychlost je mozne si ju objednat teraz? Ak ano aka by bola cena? prosim cenu piste na mb@ulstrupplast.sk. Dakujem

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar