Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcem sa opýtať prečo keď mám zaplatený Magio XL internet mám ani nie polovičnú rýchlosť? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

Viete vy v Telekome kolke je storočie?Pytam sa preto lebo mam internet 8mega a ked som volal tak mi povedali,že im je to luto ale viac tu nedosiahnem.Keby som bol niekde na Kamčatke nepoviem nič,ale kusok od Prievidye?!

Bohuzial, tak ako si na tom ty, tak je na tom velke mnozstvo dalsich ludi vratane mna. Optika sa sice rozsiruje no nie je to az tak vo velkej miere a hlavne nie primestske casti. Ja byvam 4km od TN a to iste ako ty. Paradox ze dediny ktore maju menej obyvatelov, su to kopanice maju aspon VDSL 80/8.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viete vy v Telekome kolke je storočie?Pytam sa preto lebo mam internet 8mega a ked som volal tak mi povedali,že im je to luto ale viac tu nedosiahnem.Keby som bol niekde na Kamčatke nepoviem nič,ale kusok od Prievidye?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba citat aj dalej, pan sa vyjadril k tomu ze ma optiku...

tak to som si nevsimol to je pravda

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nikde v otazke nebolo napisane ci optika alebo dsl ale je to rozdiel no vychadzal som z dsl co sa tyka tej garantovanej rychlosti tak pri garancii rychlost neklesne pod urcitu hodnotu no pri negarantovanom pripojeni moze rychlost lietat celkom slusne

Treba citat aj dalej, pan sa vyjadril k tomu ze ma optiku...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Este raz, garancia je ako taka. Sluzbu ktoru ti poskytuju musi splnat kriteria. Snad nebudeme tvrdit ze bez akejkolvek garancie bude uplne OK ak ti 300/30 pojde 3/3...

Pozri si tu stranku: https://www.telekom.sk/wiki/internet/pomala-rychlost

Pri optike je nieco podobne a mimo to jaka agregacia? Pri optike tato skutocnost takmer zanika...

nikde v otazke nebolo napisane ci optika alebo dsl ale je to rozdiel no vychadzal som z dsl co sa tyka tej garantovanej rychlosti tak pri garancii rychlost neklesne pod urcitu hodnotu no pri negarantovanom pripojeni moze rychlost lietat celkom slusne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

za prve nemas garantovanu rychlost za druhe agregacia obe znizuju rychlost, takze je to v poriadku si myslim, mozes skusit reklamovat ale nepomozes si podla mna

Este raz, garancia je ako taka. Sluzbu ktoru ti poskytuju musi splnat kriteria. Snad nebudeme tvrdit ze bez akejkolvek garancie bude uplne OK ak ti 300/30 pojde 3/3...

Pozri si tu stranku: https://www.telekom.sk/wiki/internet/pomala-rychlost

Pri optike je nieco podobne a mimo to jaka agregacia? Pri optike tato skutocnost takmer zanika...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ešte skontrolujte či máte kábel minimálne Cat 5e

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

za prve nemas garantovanu rychlost za druhe agregacia obe znizuju rychlost, takze je to v poriadku si myslim, mozes skusit reklamovat ale nepomozes si podla mna

Garantovana rychlost (ktoru uvadzaju na internete) nie je, zato v zmluvach a aj malym pismom sa docitas kolko telekom garantuje (tzv. hranicna rychlost pri nahlaseni poruchy...). Dalej ako napisal ma optiku kde by som slovko agregacia uz nepouzival.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na technickú podporu môžeš zavolať aj dnes v pohode, funguje 24/7.

Volal som. Povedali ze mam resetovat modem. Vymenit kabel. Zapojit ho do ineho portu. A aj tak bez zmeny. Teraz sa tam pokusam dovolat kazdy den aby som im to povedal ale ani sa nedovolam!!! Skonci viazanost koncim s nimi... Nemaju zaujem riesit problem, ja nemam zaujem platit za nieco co nemam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Na technickú podporu môžeš zavolať aj dnes v pohode, funguje 24/7.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este zavisi ci mas adsl/vdsl/optiku , ako rychlost premeriavas kabel/wifi , mas vlastny router alebo ich .... 

volal si na technicku podporu a co ti povedali 0800 123 777

Mam optiku, rychlost meriam cez kabel a router mam od nich... A na technicku podporu budem volat v pondelok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

este zavisi ci mas adsl/vdsl/optiku , ako rychlost premeriavas kabel/wifi , mas vlastny router alebo ich .... 

volal si na technicku podporu a co ti povedali 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -3

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar