Telekom bude rozdávať bezplatné dáta aj v auguste

Otázka

11 odpovedí na túto otázku

• 0

skus preinstalovat appku, mne to aktivovalo balik okamzite 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Pridal (editované)

mne nejde aktivovať balíček dat... vypisuje chybu 0000-0001... vie mi niekto povedať kde je problém? 

Editoval/-a lubocvik01

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nech sa páči, ešte jeden malý darček, letné denné dáta

IMG_20190801_075053.jpg

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom by mal s tým niečo robiť. Pokiaľ dávajú málo dát k tým najnižším paušálom,tak by mali byť doplnkové balíčky za výhodnejšie ceny. Zrušiť balík 100MB,ktorý je absolútne nevhodný. Znížiť ceny dát na priatelnejšie ceny . Balíčky by mali byť :500MB,1 GB,2GB, 5GB dostupné ku každému paušálu. Za 5GB by nemali pýtať viac,10€ s DPH. To by bolo prijateľné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To robí každý operátor, si všimni bud je veľa dát a drahý paušál alebo lacný s takmer žiadnymi dátami. Majú to tak blbo nastavené aj oranžoví aj bublinka. Nič medzi. Kto vyplní dieru ako prvý, by určite bodoval pretiahnutím si klientov k sebe. Ale to tak všeobecne je teraz trendy tu strednú cestu udupávať všade. Viď extrémne chudobný a extrémne bohatý. Nič medzi tým  :-) Na škodu veci, to nás dobehne :-)

No ja písal hlavne o tom, že nepochopím že paušal Ano M data stoji rovnako ako paušal Ano M, no napriek tomu tomu prvemu pridali viac dát, aky to má zmysel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je realita nielen Telekomu,ale všetkých operátorov.. Lacné paušály obsahujú,len minimálne dátové balíčky,alebo žiadné. Pri  Telekome primerané dátové balíčky začínajú od Áno L a vyšších. Pokiaľ chceš mať slušné dátové balíčky musíš mať minimálne Áno L..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mňa by zaujímalo, prečo je taký rozdiel v pridelení voľných dát v paušali ANO M a Ano M data, nakolko sú cenovo rovnaké.Myslím, že dosť ľudí na to nadáva a cíti krivdu a diskriminaciu.

To robí každý operátor, si všimni bud je veľa dát a drahý paušál alebo lacný s takmer žiadnymi dátami. Majú to tak blbo nastavené aj oranžoví aj bublinka. Nič medzi. Kto vyplní dieru ako prvý, by určite bodoval pretiahnutím si klientov k sebe. Ale to tak všeobecne je teraz trendy tu strednú cestu udupávať všade. Viď extrémne chudobný a extrémne bohatý. Nič medzi tým  :-) Na škodu veci, to nás dobehne :-)

Editoval/-a Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa by zaujímalo, prečo je taký rozdiel v pridelení voľných dát v paušali ANO M a Ano M data, nakolko sú cenovo rovnaké.Myslím, že dosť ľudí na to nadáva a cíti krivdu a diskriminaciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teoreticky by som mohol prejsť na Áno L,aj teraz. No nemôžem. Mám Happy L cez retenčné oddelenie Telekomu za zvýhodnenú cenu. Keby som som prešiel na Áno L zľava by skončila... Za Áno L by som platil 30€s DPH. To nechcem to je veľmi veľa... Radšej počkám do Novembra a potom si  dohodnem výhodnejšie ceny za Áno L.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Potom prejdeš na ÁNO L a budeš mávať 10GB po pripojení k Megenta1. Ja úprimne pre svoju potrebu mám ANO L a dát mi postačuje. Pravidelne aj prenášam do ďalšieho mesiaca. Za seba palec hore zo všetkých operátorov.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Tiež som čítal o tom letnom navýšení  dát v Auguste. Je to fajn vec. Myslím celkovo by mal navýšiť dáta Telekom,ako štandardnú ponuku a to nielen cez leto. Na dnešnú dobu ponúka Telekom najmä k nižším paušálom smiešne dátové balíčky a to nielen k Happy paušálom,ale,aj k Áno. Aktuálne mám Happy L a 5GB dát poteší. Škoda,že ich nenechajú každý mesiac počas mojej viazanosti do  Novembra.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar