Telekom bude rozdávať bezplatné dáta aj v auguste

Otázka

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Nech sa páči, ešte jeden malý darček, letné denné dáta

IMG_20190801_075053.jpg

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 1

Tiež som čítal o tom letnom navýšení  dát v Auguste. Je to fajn vec. Myslím celkovo by mal navýšiť dáta Telekom,ako štandardnú ponuku a to nielen cez leto. Na dnešnú dobu ponúka Telekom najmä k nižším paušálom smiešne dátové balíčky a to nielen k Happy paušálom,ale,aj k Áno. Aktuálne mám Happy L a 5GB dát poteší. Škoda,že ich nenechajú každý mesiac počas mojej viazanosti do  Novembra.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Potom prejdeš na ÁNO L a budeš mávať 10GB po pripojení k Megenta1. Ja úprimne pre svoju potrebu mám ANO L a dát mi postačuje. Pravidelne aj prenášam do ďalšieho mesiaca. Za seba palec hore zo všetkých operátorov.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Teoreticky by som mohol prejsť na Áno L,aj teraz. No nemôžem. Mám Happy L cez retenčné oddelenie Telekomu za zvýhodnenú cenu. Keby som som prešiel na Áno L zľava by skončila... Za Áno L by som platil 30€s DPH. To nechcem to je veľmi veľa... Radšej počkám do Novembra a potom si  dohodnem výhodnejšie ceny za Áno L.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa by zaujímalo, prečo je taký rozdiel v pridelení voľných dát v paušali ANO M a Ano M data, nakolko sú cenovo rovnaké.Myslím, že dosť ľudí na to nadáva a cíti krivdu a diskriminaciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mňa by zaujímalo, prečo je taký rozdiel v pridelení voľných dát v paušali ANO M a Ano M data, nakolko sú cenovo rovnaké.Myslím, že dosť ľudí na to nadáva a cíti krivdu a diskriminaciu.

To robí každý operátor, si všimni bud je veľa dát a drahý paušál alebo lacný s takmer žiadnymi dátami. Majú to tak blbo nastavené aj oranžoví aj bublinka. Nič medzi. Kto vyplní dieru ako prvý, by určite bodoval pretiahnutím si klientov k sebe. Ale to tak všeobecne je teraz trendy tu strednú cestu udupávať všade. Viď extrémne chudobný a extrémne bohatý. Nič medzi tým  :-) Na škodu veci, to nás dobehne :-)

Editoval Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je realita nielen Telekomu,ale všetkých operátorov.. Lacné paušály obsahujú,len minimálne dátové balíčky,alebo žiadné. Pri  Telekome primerané dátové balíčky začínajú od Áno L a vyšších. Pokiaľ chceš mať slušné dátové balíčky musíš mať minimálne Áno L..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To robí každý operátor, si všimni bud je veľa dát a drahý paušál alebo lacný s takmer žiadnymi dátami. Majú to tak blbo nastavené aj oranžoví aj bublinka. Nič medzi. Kto vyplní dieru ako prvý, by určite bodoval pretiahnutím si klientov k sebe. Ale to tak všeobecne je teraz trendy tu strednú cestu udupávať všade. Viď extrémne chudobný a extrémne bohatý. Nič medzi tým  :-) Na škodu veci, to nás dobehne :-)

No ja písal hlavne o tom, že nepochopím že paušal Ano M data stoji rovnako ako paušal Ano M, no napriek tomu tomu prvemu pridali viac dát, aky to má zmysel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom by mal s tým niečo robiť. Pokiaľ dávajú málo dát k tým najnižším paušálom,tak by mali byť doplnkové balíčky za výhodnejšie ceny. Zrušiť balík 100MB,ktorý je absolútne nevhodný. Znížiť ceny dát na priatelnejšie ceny . Balíčky by mali byť :500MB,1 GB,2GB, 5GB dostupné ku každému paušálu. Za 5GB by nemali pýtať viac,10€ s DPH. To by bolo prijateľné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

mne nejde aktivovať balíček dat... vypisuje chybu 0000-0001... vie mi niekto povedať kde je problém? 

Editoval lubocvik01

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus preinstalovat appku, mne to aktivovalo balik okamzite 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz