Pomoc pri vydieraní

Otázka

  • 0

Dobrý deň chcel by som vás požiadať o pomoc.V skratke 2 dní naspäť sme dostali správu na messenger od osoby ktorá sa nám prihlásila cez facebook do emailu a zmenila heslo,takže nieje možné aby sme sa prihlásili.Poslal nám nase staré heslo a pár fotiek.Chce aby sme mu zaplatili peniaze na paypal. Z facebooku nám prišiel email ktorý nám to potvrdil a poslal jeho IP adresu skúsili sme ju použiť a dozvedeli sme sa ze správca je slovák telecom a ťa osoba býva v Tisovci da sa zistiť niečo viac?. Vopred ďakujem za pomoc 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

samozrejme, Slovak Telekom môže poskytnúť údaje o tej osobe, ale určite to bude len na pokyn polície alebo iného štátneho orgánu. Nahláste to na políciu. Pevne verím, že sa podarí problém vyriešiť.

Editoval Mirko
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ak ti dokázal hacknut FB účet a aj mail tak určite nepoužije vlastnú ipčku 😂😂😂 nabeton pristupoval na tvoj FB účet buď cez VPN ,Proxy alebo Tor či Kali linux netHunter čo premostí pripojenie cez viacero štátov/ipadries a tým pádom je koncová výstupná ip adresa na míle ďaleko od reality a spätne je prakticky nedohladaténa ...  čiže si môžeš ušetriť cestu na políciu a kontaktuj priamo Facebook ktorý ti určite v tvojom prípade pomôže.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar