Pomoc pri vydieraní

Otázka

  • 0

Dobrý deň chcel by som vás požiadať o pomoc.V skratke 2 dní naspäť sme dostali správu na messenger od osoby ktorá sa nám prihlásila cez facebook do emailu a zmenila heslo,takže nieje možné aby sme sa prihlásili.Poslal nám nase staré heslo a pár fotiek.Chce aby sme mu zaplatili peniaze na paypal. Z facebooku nám prišiel email ktorý nám to potvrdil a poslal jeho IP adresu skúsili sme ju použiť a dozvedeli sme sa ze správca je slovák telecom a ťa osoba býva v Tisovci da sa zistiť niečo viac?. Vopred ďakujem za pomoc 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

  • 0

Pridal (editované)

Dobrý deň,

samozrejme, Slovak Telekom môže poskytnúť údaje o tej osobe, ale určite to bude len na pokyn polície alebo iného štátneho orgánu. Nahláste to na políciu. Pevne verím, že sa podarí problém vyriešiť.

Editoval/-a Mirko
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ak ti dokázal hacknut FB účet a aj mail tak určite nepoužije vlastnú ipčku 😂😂😂 nabeton pristupoval na tvoj FB účet buď cez VPN ,Proxy alebo Tor či Kali linux netHunter čo premostí pripojenie cez viacero štátov/ipadries a tým pádom je koncová výstupná ip adresa na míle ďaleko od reality a spätne je prakticky nedohladaténa ...  čiže si môžeš ušetriť cestu na políciu a kontaktuj priamo Facebook ktorý ti určite v tvojom prípade pomôže.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar