Mobilny paušál - predlženie/zrusenie!?

Otázka

• 0

Dobrý deň taktiež sem pridám svoj názor na vernosť a 10rokov mesačných platieb za paušál..

Táto spoločnosť „TELEKOM“ si nemá vôbec záujem o udržanie klienta zamestnancom tejto spol. je maximálne jedno či odídete alebo zotrváte verný spoločnosti. Ich prístup je často krát maximálne ľahostajný.

Na základe mojich skúsenosti – vždy sa treba obracať a najvyššie zodpovednú osobu. Nakoľko zamestnanec ako taký jemu je jedno – ale keby vedeli kontatelia a majitelia spol. ako ľahko a lacne prichadzajú o klientov myslím že by sa zamestnanci správali ináč hlavne k verným a dlhoročným zákazníkom. Je neporovnatelné ako bojuje napriklad spol ORANGE o svojich klientov a čo všetko a za akých výhodných podmienok im dokáže poskytnúť len aby zotrvali verný spoločnosti. TELEKOM (TMOBILE) vôbec nemá záujem si udržať klienta a poskytnúť mu výhodnejšie podmienky ako konkurencia za cenu si ho udržať.

Zhrniem to chcem pre seba cenovo vyhodný  paušál a zľavu na telefon – ONI Vám dajú max 10-15% a tvária sa že Vám dali maximum a priam modré z neba pritom to vôbec ale vôbec nie je pravda!!!!.

Aj ked sa mi momentálne viac oplatí prestupiť ku konkurencii (zľava na mobil a paušál) chcem vám dať šancu pred mojím odchodom (predľžením).  Pato

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

22 odpovedí na túto otázku

• 1

Sa vsetci idete potrhat za O2, ale kvalita sluzieb (kvalita signalu, inetrnetu) mizerna. Mali ste prejst na easy a mozes si minat, kolko chces, mozno aj len 10 €..

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
No ak nemáš odpoveď za 14 dní na svoju otázku asi nemusíš váhať a prejdi inam... :) Aspoň vidíš ako to tu niekto rieši z ich radov. A to bez problémov odpovedajú na kraviny tu na fóre, ale presvedčiť zákaznika, ktorý uvažuje o odchode im nestojí asi zato. Len aby mali potom na výplaty :)
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň.

Taktiež mi končí viazanosť, resp. dnešným dňom už skončila. Spolu s manželkou máme Happy M paušál, no prevoláme iba pár minút. Na otázku, či je možné ubrať počet voľných minút a následne znížiť cenu paušálu, sme dostali jasnú odpoveď...

Preto sme sa boli informovať v O2, kde nás vhodný paušál spolu s telefonom /a nie 1euro-vým/ víde na 20e

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@PatrikSi 

Ahoj, podľa našich informácií si nedávno predlžoval zmluvu, veríme, že si s novými podmienkami spokojný.

Príjemný deň,

Rado

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

o 4 dni mi konci pausal. Kedze som s nikym nevolal, tak mi chcu naznacit aby som odisiel..ci? :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Andres1321 

Ahoj, podľa našich informácií už máš novú zmluvu, veríme, že doriešené k tvojej spokojnosti ;-)

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj,

ano ano, nakoniec som sa ozval sice ja, ale taku ponuku aku som dostal som necakal. Spokojny som velmi, snad to ak ostane aj po prvej fakture! :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

tiež stojím pred rozhodnutím - 25.7.2015 mi končí viazanosť, som u Telekomu (a predchodcov) 14 rokov, mám viac čísiel u Telekomu (súkromné, aj z mojej firmy). Mala som Program 40 - veľmi mi vyhovoval (50 minút a 50 SMS za cca 5 euro). Toto už neexistuje (alebo to aspoň nevidím na tejto krásnej dizajnovej stránke, kde už nenájdem vôbec nič, čo by som chcela, ale som z toho HAPPY, lebo to na mňa skáče zovšadekadiaľ..).

Nový Happy XS je drahý a je mi nanič, lebo nemá SMS, čo ja osobne často využívam. Iná ponuka? Od Happy XS už iba drahšie... EASY/FIX nechcem, to už som mala.

Už mám v mojej firme skúsenosti s Orange-om, i s O2. Najmä O2 ma veľmi intenzívne a premyslene "atakuje" na prenos čísla. Tak uvažujem... a čakám, či Telekom zareaguje...

Zákazník so 14 ročnou históriou, ani raz nemeškal s platbou, neustále prechádzal z jednej viazanosti do druhej... pustíte ma len tak..?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry, 1.6.2015 mi konci viazanost, kedy mozem predlzit zmluvu a vybrat novy telefon?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojky, ak ti pausal konci 1.6.2015 uz by si mal mat pravdepodobne moznost predlzit. Skus cez chat na stranke, alebo zadat webovu objednavku. Mozes taktiez volat na linku 0800 123 456 alebo osobne v predajni. Podla toho, co ti skor vyhovuje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nevadí, že zareaguje 8 ročný zákazník ... raz mi bolo povedané (medzi riadkami) "že stály, dlhodobý zakaznik, je pre nich už nezaujímavý ..... Takže rozmýšlam aj ja o prechode .....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja nevolám nikde a samozrejme od Telekomu nič neprichádza, hoci už mám po viazanosti v  Programe 40, kde som počul šumy o jeho zrušení.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Od 1. 8. 2014 nie je možná aktivácia programu 40. Po skončení viazanosti zostávajú podmienky i cena programu rovnaké. Program beží naďalej, pokiaľ nepožiadaš o nový telefón alebo zmenu paušálu. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
"Medzi riadkami".. Ľudská domýšľavosť je silná vec. "Medzi riadkami".. Bože dobrý..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže už len odísť od Telekomu ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bobrik,

realita je taká, že pri tvojom paušálnom programe 40 ti ani nejakú extra ponuku nemôžu ponúknuť. Azda nečakáš, že podlezú cenu tak, aby generovali stratu? Taký istý postup očakávaj pri takomto nízskom paušalnom prográme aj u konkurencie (prenos ku konkurencii ti hodí iba výhodu v podobe 150 euro za prenos). Ale tu treba znovu na to myslieť, že čo po dvoch rokoch u kokurencie? Znovu prenášať číslo (čo ak o dva roky nebudú poskytovať bonus za prenos)?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, 6 mesiacov pred koncom viazanosti si môžete vybrať nový telefón, ale budete samozrejme viazaný zhruba mesiac ešte a potom ešte dva roky..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kolko pred skončením možem predlžit zmuluvu samozrejme na vyši paušál a s novým zariadením? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V  telekome   to  fakt  dosť  závisí  od  zamestannca  na ktorého natrafíte na  telekom  linke   linke   mi  tiez  nechceli  nic   ponúknuť  okrem   klasiky   a   4  percentnej zľavy.   Ale  pred rokom   rokom  u  nás  v  PB  otvorili  nové Telekom  centrum  a  tam  majú pracovníkov   ktorý sa  snažia   pomôcť.   Hneď   ako   sme  prišli  do predajne  a   spýtali  sa na ponuku  a ze   ako  verný  zákazník    si   môžem  ku klasickému  Happy  paušálu   aktivovať jeden z  balíčkov bezplatne  100 minut  do  všetkých  sieti,  Neobmedzené SMS/ MMS,  2Gb  internetu,  alebo využiť  100 eur  na telefón na  akontáciu.     Tak  som   si    zvolil Happy  S  a  mam   neobmedzené  volania   Telekom,  200 miunut,  200 Mb  a   dostal  som    venostnu  zlavu   a  este   -2  eura    s  faktúry    za   nejakých  14,20€   +  doplatok za  telefon.   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sa vsetci idete potrhat za O2, ale kvalita sluzieb (kvalita signalu, inetrnetu) mizerna. Mali ste prejst na easy a mozes si minat, kolko chces, mozno aj len 10 €..

O2 bolo voľakedy najlacnejší mobilný operátor...Dnes to neplatí,už . Orange,Telekom a O2 majú podobné ceny.Rozdiel je v tom,že O2 má nižšiu kvalitu siete oproti Orangeu a Telekomu (O2  dodnes využíva národný roaming od Telekomu na niektorých miestach a vo Februári tohto roku to bude 10 rokov čo sú na trhu!!!?)Pododne,ako  O2  je na tom 4-KA tá tiež má nižšiu kvalitu siete (pokrytie).Rozdiel je v tom,že 4-ka je aspoň najlacnejšia na trhu...O2 sa cenovo vyrovná Telekomu,ale  kvalitou siete nie...Od príchodu O2 na trh po nejakých rokoch Orange a T-Mobile (teraz Telekom) výrazne znížili ceny služieb na úroveň O2 a niektoré?aj nižšie.?Podobne to bude,aj za niekoľko rokov pokiaľ sa 4-KA rozhýbe a získa zákazníkov  bývalého triopolu.Keď traja operátori zistia,že nemajú šancu preraziť s takými cenami na trhu,tak tiež znížia ceny.???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar