Otázka

• 0

Dobry den, 

rad by som ziskal od prislusneho oddelenia informaciu, kolko uzivatelov vyuziva/ma stiahnutu aplikaciu telekom sk.

Dakujem vopred za odpoved. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

To sa zrejme nedozvieš, na to býva tu súťaž, ale keďže sa nevyhodnocuje, tak jej relevantnosť a objektivita je asi ako vidieť Kolombovu ženu :-D

Editoval/-a Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chapes, a pritom spolocnosti bezne zverejnuju podobne informacie, ako aj pocet klientov atd. napriklad v kvartalnych spravach,  pre odbornu verejnost a pracuju s nimi aj studenti. Tuto info som vsak nenasiel a neda sa im ani napisat seriozne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nezverejňuje sa, lebo podľa mňa by akákoľvek súťaž stratila na cene a popularite. A cieľom tejto sútaže zrejme je čo najviac nalákať klientov na túto nezmyselnú neprehľadnú aplikáciu. A ak zájdem ďalej a ponamáham mozgové závity ešte viac, tak zrejme sa to vyhodnocuje vrámci celej Deutsche Telekom skupiny a porovnáva medzi jednotlivými operátormi skupiny, lebo túto blbosť niekto pretlačil vrámci celého spektra operátorov skupiny, pritom tunajší chalani mali apku pripravenú bez akýchkoľvek komplikácii a totálnou bravúrnou kvalitatívnou nadsádzkou.

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar