Otázka

• 0

Dobry den, 

rad by som ziskal od prislusneho oddelenia informaciu, kolko uzivatelov vyuziva/ma stiahnutu aplikaciu telekom sk.

Dakujem vopred za odpoved. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

To sa zrejme nedozvieš, na to býva tu súťaž, ale keďže sa nevyhodnocuje, tak jej relevantnosť a objektivita je asi ako vidieť Kolombovu ženu :-D

Editoval Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chapes, a pritom spolocnosti bezne zverejnuju podobne informacie, ako aj pocet klientov atd. napriklad v kvartalnych spravach,  pre odbornu verejnost a pracuju s nimi aj studenti. Tuto info som vsak nenasiel a neda sa im ani napisat seriozne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nezverejňuje sa, lebo podľa mňa by akákoľvek súťaž stratila na cene a popularite. A cieľom tejto sútaže zrejme je čo najviac nalákať klientov na túto nezmyselnú neprehľadnú aplikáciu. A ak zájdem ďalej a ponamáham mozgové závity ešte viac, tak zrejme sa to vyhodnocuje vrámci celej Deutsche Telekom skupiny a porovnáva medzi jednotlivými operátormi skupiny, lebo túto blbosť niekto pretlačil vrámci celého spektra operátorov skupiny, pritom tunajší chalani mali apku pripravenú bez akýchkoľvek komplikácii a totálnou bravúrnou kvalitatívnou nadsádzkou.

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz