Koniec pretáčania reklám v archive?

Otázka

7 odpovedí na túto otázku

• 0

...a ak by predsa napr. zrušili možnosť pretáčania v archíve, v tom momente celé Magio ruším (a to som ich klientom od ich vzniku)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

V prvom rade neviem ako by to chceli tí hňupi technicky zakázať, to by museli zakázať poskytovanie celkového archívu pre svoju stanicu a potom by ich väčšina rozumných divákov definitívne okašlala, ja u nich už len sledujem nejaký občasný športový prenos ktorý sa im podarí ukradnúť RTVS + správy, ale tie už jedine z archívu a tak ich mám prebehnuté za 5 minút, pozriem si len tie 2-3 reportáže čo má zmysel vidieť.

Archív je predsa spolu s nahrávaním pointa toho čo IPTV prináša. To aj Telekom dobre vie, preto Mrkvízákov tipujem že pošle do... niekam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa toľko ta televízia vytočila svojimi až arogantnými krokmi, že som ju úplne vyhodil... A celý problém je vyriešený. Nič tam nestojí zato, aby som to vôbec spúšťal.

aj to je riesenie :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mňa toľko ta televízia vytočila svojimi až arogantnými krokmi, že som ju úplne vyhodil... A celý problém je vyriešený. Nič tam nestojí zato, aby som to vôbec spúšťal.

Editoval/-a Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Markiza si kope vlastny hrob. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

doma na  magiu nemame ani archiv pre istou :D  aj tak chystam prechod na plustelku s nejakym m3u playlistom na enigma 2 boxe k tomu doplnok archivy cz/sk a som vybaveny, markiza aj nova mi mozu vyliezt na hrb to by museli zablokovat toto priamo u nich :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To snad nie.Ak to urobia,tak rusim cele magio a prechadzam na online

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar