Koniec pretáčania reklám v archive?

Otázka

7 odpovedí na túto otázku

• 0

...a ak by predsa napr. zrušili možnosť pretáčania v archíve, v tom momente celé Magio ruším (a to som ich klientom od ich vzniku)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

V prvom rade neviem ako by to chceli tí hňupi technicky zakázať, to by museli zakázať poskytovanie celkového archívu pre svoju stanicu a potom by ich väčšina rozumných divákov definitívne okašlala, ja u nich už len sledujem nejaký občasný športový prenos ktorý sa im podarí ukradnúť RTVS + správy, ale tie už jedine z archívu a tak ich mám prebehnuté za 5 minút, pozriem si len tie 2-3 reportáže čo má zmysel vidieť.

Archív je predsa spolu s nahrávaním pointa toho čo IPTV prináša. To aj Telekom dobre vie, preto Mrkvízákov tipujem že pošle do... niekam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa toľko ta televízia vytočila svojimi až arogantnými krokmi, že som ju úplne vyhodil... A celý problém je vyriešený. Nič tam nestojí zato, aby som to vôbec spúšťal.

aj to je riesenie :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Mňa toľko ta televízia vytočila svojimi až arogantnými krokmi, že som ju úplne vyhodil... A celý problém je vyriešený. Nič tam nestojí zato, aby som to vôbec spúšťal.

Editoval Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Markiza si kope vlastny hrob. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

doma na  magiu nemame ani archiv pre istou :D  aj tak chystam prechod na plustelku s nejakym m3u playlistom na enigma 2 boxe k tomu doplnok archivy cz/sk a som vybaveny, markiza aj nova mi mozu vyliezt na hrb to by museli zablokovat toto priamo u nich :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To snad nie.Ak to urobia,tak rusim cele magio a prechadzam na online

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar