optika - výpadok Petržalka

Otázka

• 0

Máte ešte niekto problém so službami na optike už od cca včera (17/7) obeda?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Áno, už od včerajška. Na technickej podpore ma ani neprepoja, len robot povie že o poruche v BA vedia a pracujú na nej. Inak žiadne ďalšie informácie ani na stránka a ani nikde inde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nazdar..včera som cez online chat písal s niekým od nich a týpek povedal, že výpadok je v dôsledku požiaru (nešpecifikoval, či im horeli káble, či koberce), no že na odstránení pracujú a dajú mi smskou vedieť. Na znak ospravedlnenia mi však poslali 2 kody na 24h net zdarma k paušálu, no keďže ho nemám, tak budem žiadať o inú kompenzáciu. Na to hneď prišla sms, že oprava môže trvať až 3 dní, tak s sám zvedavý, ako sa k tomuto kompetentní postavia. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mohol by sa tu niekto kompetentný vyjadriť prečo o takom výpadku nie sme hneď informovaní? to je taký problém napísať užívateľom ktorých sa to týka SMS so stručným vysvetlením? 

ľutujem operátorov, ktorí tam teraz sedia.. volá im celá BA lebo nevedia prečo im nejde net, nikde na ich stránke žiaden oznam.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Halooo Slovak Telekom...Ak to niekto od Vás číta, prosím vyjadrite sa ! Sme Vaši klienti a máme právo vedieť čo sa deje... Je také ťažké dať oznam aspoň na Vašu domovskú stránku ? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, tak sa pripájam aj ja - od včera mi v Petržalke nefunguje internet/TV na optike. Skvelé že o tom nikto nikde neinformuje. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ani nam to neide od vcera, Romanova ulica.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som prave hovoril s operatorkou. vcera malo niekde v petrzalke horiet, kde v sachte zhorelo aj telekom zariadenie/optika. uhasene to malo byt vecer, no hasici neumoznili vstup technikom. momentalne videla k tejto udalosti v systeme len jednu poznamku a to, ze sa na tom zacne robit dnes rano. nevedela ale povedat, ci sa uz zacalo a kedy to zhruba bude opravene. poprosil som ju, ci by nemohli dat nejake info na web alebo fb telekomu, kde by priebezne akutalizovali stav opravy. slubila, ze bude kontaktovat komunikacne oddelenie. tak dufajme, ze nam daju viacej info. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne okrem netu nejde ani telka.Vám zvyšok ide normálne ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nefunguje ani TV, kedze ide tiez cez optiku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na Bradáčovej ulici tiež od včera nič, ani TV ani net, žiadna sms, žiadne info, kompetentný na to s prepáčením s**ú...hlavne že idú peniažky, dnes idem do Telekomu sa popýtať čo s tým spravia, nebudem im platiť za niečo čo mi nejde!!!! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No asi ma problem cela Petrzalka. Vcera nam tvrdili, ze je to IT problem a pracuju na tom .a dneska pisete,ze iba zacinaju.Aj mail som pisala, ale ani zvuk ani obraz. Som zvedava kedy to spojazdnia. A ako vykompenzuju...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz