Akontácia, ktorá pri najdrahších programoch stúpa

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Marketing a jeho nástroje na prilákanie a udržanie zákazníka.

paušal áno xl a xxl  - dva najdrahšie,  kde marketingový nástroj má prilákať a udržať zákazníka z ničo nič pre IPhone XS max zvýši dlhodobo udržiavanú akontáciu o neskutočných 100€, no pri programoch áno M a L sa akontácia nezmenila. Keby bola pri kombinácii mobil a program pr XL a XXL poznámka akcia, alebo časovo obmedzená akcia, vedel by som pochopiť náhle navýšenie akontácie o 100€. Som dlhodobý zákazník programu XL, platím pravidelne, no tento marketingový ťah u mňa vyvolal pohnútkou na zmenu a to aj z toho dôvodu, že mi končí viazanosť. Predĺženie zmluvy som konzultoval 20.6 no na výšku akontácie som si musel previesť peniaze z účtu na iný účet z ktorého som chel platiť akontáciu, prekvapenie nastalo keď zrazu pri overení prezentovaných vecí sa zničoho nič niekde vzalo 100€  naviac. 

Pripadal som si ako “ somárik už si zohnal 599€, no tak zháňaj ďalších 100€” veď chceš program áno Xl a mobil iPhone Xs max “, nie 599€ ale 699€, lebo pri áno Ma L akontácia je stále rovnaká, my akontácie pri drahších programoch neznižujeme ale zvyšujeme. No zajtra bude asi  aj 749€, či imageproxy.php?img=&key=e0cde91b970235c1C82CE41A-323B-4C20-A509-430EF41C8893.pngimageproxy.php?img=&key=e0cde91b970235c13D2CA186-05C9-4E10-B3D4-0A4349B9D57E.jpeg

Editoval/-a janik.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Skrátka neoplatí sa kupovať na paušál iPhone... V minulosti to bolo pomerne výhodné. Dodacie na iPhone sú nízke. Navyše treba dať vysokú akontáciu za iPhone+ mesačné splátky za iPhone. Samozrejme potom nemôžeš získať zvýhodnenú cenu za paušál( retenčnú ponuku) a navyše platiť drahý paušál so splátkou za iPhone. iPhony kupujem v hotovosti. Tak,že si šetrím dva roky ( 20€ mesačne). Potom predám starší IPhone a doplatím a mám nový z výkupu zo zárukou 2 roky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar