Akontácia, ktorá pri najdrahších programoch stúpa

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Marketing a jeho nástroje na prilákanie a udržanie zákazníka.

paušal áno xl a xxl  - dva najdrahšie,  kde marketingový nástroj má prilákať a udržať zákazníka z ničo nič pre IPhone XS max zvýši dlhodobo udržiavanú akontáciu o neskutočných 100€, no pri programoch áno M a L sa akontácia nezmenila. Keby bola pri kombinácii mobil a program pr XL a XXL poznámka akcia, alebo časovo obmedzená akcia, vedel by som pochopiť náhle navýšenie akontácie o 100€. Som dlhodobý zákazník programu XL, platím pravidelne, no tento marketingový ťah u mňa vyvolal pohnútkou na zmenu a to aj z toho dôvodu, že mi končí viazanosť. Predĺženie zmluvy som konzultoval 20.6 no na výšku akontácie som si musel previesť peniaze z účtu na iný účet z ktorého som chel platiť akontáciu, prekvapenie nastalo keď zrazu pri overení prezentovaných vecí sa zničoho nič niekde vzalo 100€  naviac. 

Pripadal som si ako “ somárik už si zohnal 599€, no tak zháňaj ďalších 100€” veď chceš program áno Xl a mobil iPhone Xs max “, nie 599€ ale 699€, lebo pri áno Ma L akontácia je stále rovnaká, my akontácie pri drahších programoch neznižujeme ale zvyšujeme. No zajtra bude asi  aj 749€, či imageproxy.php?img=&key=e0cde91b970235c1C82CE41A-323B-4C20-A509-430EF41C8893.pngimageproxy.php?img=&key=e0cde91b970235c13D2CA186-05C9-4E10-B3D4-0A4349B9D57E.jpeg

Editoval janik.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Skrátka neoplatí sa kupovať na paušál iPhone... V minulosti to bolo pomerne výhodné. Dodacie na iPhone sú nízke. Navyše treba dať vysokú akontáciu za iPhone+ mesačné splátky za iPhone. Samozrejme potom nemôžeš získať zvýhodnenú cenu za paušál( retenčnú ponuku) a navyše platiť drahý paušál so splátkou za iPhone. iPhony kupujem v hotovosti. Tak,že si šetrím dva roky ( 20€ mesačne). Potom predám starší IPhone a doplatím a mám nový z výkupu zo zárukou 2 roky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz