Poplatky za nevykonané sms - náhrada škody

Otázka

• 0

Dobrý deň!

Ako riešiť, keď sa objavujú poplatky za sms do zahraničia, ktoré sa nikdy neuskutočnili? Kde žiadať o náhradu škody?

Vopred ďakujem za odpovede.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Podat reklamaciu na presetrenie... Je to nezvycajne, aby si posielal  SMS do zahraničia. Z obycajnych SMS na ucastnicke cisla nema osoh protistrana, preto si myslim,ze skor to niekto ako dieta alebo ten kto mal pristup poslal za teba.  Audiotextove/ na skratene cisla zase nejdu posielat mimo SR

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, za rady, reklamácia je podaná na prešetrenie. Z výpisu hovorov som zistil, že ide o číslo 00447786205094, tak som si ho vyhľadal a našiel veľa sťažností na toto číslo. Našiel som stránku, kde vysvetľujú o čo ide. Je to vírus v iPhonoch, keď aplikácia hlási chybu a stlačením OK odošle SMS. Na stránke píše aj ako sa tomu vyhnúť, ale nie odstrániť. Hnevá ma, že vec je stará, stále sa vyskytuje a nie je vyšetrená.

http://fixingsharepoint.blogspot.com/2016/02/apple-iphone-sending-sms-automatically.htm

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som zaplatil 170€ za sms ky do japonska ktore som nikdy neposlal vraj spm zodpovedny za svoj telefon...Ten ale nikto nedostane do ruky a nezname cisla nedviham a uz vobec nepisem sms do japonska. Profit ma telekom-platim im a nie japoncom...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň!

Ako riešiť, keď sa objavujú poplatky za sms do zahraničia, ktoré sa nikdy neuskutočnili? Kde žiadať o náhradu škody?

Vopred ďakujem za odpovede.

Aj mne sa to stava ,, vždy reklamujem ,, vybavenie pozitívne ,,  je to chvalihodne od Telekomu !!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to len na Apple  zariadeniach kde sa na základe tej sms aktivuje služba iMessage tj overuje číslo ako na WhatsApp len whatsappe sa registruje bezplatné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz