Zľava pre nového zákazníka

Otázka

• 1

Zdravím, 

akú zľavu z paušálu Áno L mi vie dať telekom ako novému zákazníkovi, ktorý chce prejsť z orangu po desiatkach rokov?

Mal by som záujem o 2x Áno L, no za cenu nižšiu než ponúkaných 30 eur, čo je teda veľa, keďže Orange mi dokáže dať retenčnú ponuku. Dá sa niečo podobné vybaviť aj  Telekome?

Kontakt na retenčné asi priamo nezískam, preto by ma zaujímalo, má zmysel to s nimi nejak riešiť? Alebo nový zákazník nemá takú hodnotu?

Ďakujem za odpovede

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Retenčné oddelenie Telekomu funguje vraj na inom princípe,ako donedávna. V minulosti dávalo retenčné oddelenie,len svojím zákazníkom zľavu,keď chceli odísť a zabojovali o nižšie ceny. Skús napísať na Telekom chat na Facebooku svoje požiadavky a či je nejaká možnosť získať paušál za nižšiu cenu. Veľa šťastia..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kontakt na retencne vygooglis... Uz sa to pisalo inde. Skus, ja som zlavu ziskal aj na nove cislo, ale uz som bol ich klientom. Nateraz mam 3 cisla a 2 magio VDSL internet. A platim vsetko nacas. Vela stastia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno L dávajú starým zákazníkom za 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov ( nerátam do toho splátku za telefón). Keď chceš odísť z Telekomu,tak Ti to ponúkne zákaznícka linka. Nieje to bohviečo Áno L za 24€ s DPH. Je pravda,že existuje,aj retenčné oddelenie Telekomu,ale to rieši,len veľmi málo prípadov. Ak náhodou zavolajú,tak z CLIR-ka a ponúkajú Áno L za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24. Takúto ponuku dostane málokto. Keď chcete odísť zvyčajne zavolá,len zákaznícka linka a ponúkne zľavu 20% a nič viac! Píšem to z vlastnej skúsenosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Akurát som riešil prenos známej, vždy sa na mňa obracia s ponukami. Vyskladal som cez net ÍSŤ20 za 15 EUR s 2GB dát za 15 mesačnú viazanosť  s prenosom a bez doprosovania sa. Dnes poslala objednávku cez web, uvidíme. Dám vedieť, či do piatku sa podarí prenos. V každom prípade treba mať jasno a podľa toho aj konať, čo chceme. Škoda, že sa nás fórum tím k tomu nevyjadruje, ako to reálne je, aj keby do súkromných správ.

Editoval/-a Marcel
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Súhlasím s Tebou. Aktuálne som na Funfóne. Chcem sa vrátiť naspäť do Telekomu.Potrebujem Áno L minimálne ( kvôli dátam,neobmedzené volania nepotrebujem). Tak v mojom prípade prichádza do úvahy Áno L ( minimálne). No nechcem,ako nový zákazník platiť 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Veď toto je choré! S  Telekomom som bol spokojný,ako s kvalitou siete. No ponúkaný  Áno L za 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov som odmietol. Aktuálne čakám na nejakú akciu v Telekome. Snáď od 1.2. Budú nejaké akcie a budem sa môcť vrátiť naspäť za normalnejšie ceny. Napríklad  bonus za prenos čísla od konkurencie,alebo  druhý paušál zo zľavou. Jeden paušál v Telekome mám je písaný na mňa ( využíva ho manželka). Tak snáď nejaká akcia bude. Trošku ľutujem odchod z Telekomu. Dôvod mám  Funfón Smart ( predplatená karta spoločnosti Orange). Často po pár minútach mi preruší hovor. Niekedy sa minútu,alebo dve,alebo desať minút. Písal som na technickú podporu Orange. Takáto odpoveď mi prišla : Ak sa jedná o Prešov, v tejto lokalite riešime situáciu s padaním hovorov VoLTE. Technici naposledy odporúčali otestovať, či sa situácia prejavuje aj pri vypnutej funkcii VoLTE. Túto záležitosť riešia technici s vysokou prioritou, aj keď to už trvá dlhšie. Veríme, že sa nám to podarí vyriešiť čo najskôr. S pozdravom, Ľudmila. Vo Funfóne mám za 20€ 8GB dát a 100 minút hovorov do všetkých sietí na Slovensku a EÚ a 100 SMS /MMS do všetkých sietí na Slovensku a EÚ. Keby som vedel,tak zoberiem Áno L za 24€ s DPH s DPH. Tak teraz musím vydržať na nejakú akciu,lebo platiť 30€ za Áno L nie som ochotný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dá sa získať zľava 5 € za správcu magenty  s pevnou službou (TV,INT) prípadne pevná linka. Program je však možné zobrať len bez mobilu  alebo namiesto 5 € zlavy na paušal získaš 100 € zlavu na zariadenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar