Inštalácia optickej siete

Otázka

• 0

Dobrý večer,

Nedávno sa na Sihoti Švermovej a Komenského ulici v Trenčíne začalo zo stavebnými prácami pre inštaláciu optickej siete.

Mojou otázkou je, prečo umiestnenie a inštalácia optickej siete nie je navrhnutá pre celú ulicu Švermovú, ale len po prvú križovatku??? Jej umiestnenie po celej ulici by určite uvítal každý.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Odpovede sa zrejme asi nedočkám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem teraz ale myslím si že na zvyšku ulice sú len rodinné domy, na bezručovej v trenčíne sú tiež od križovatky s inoveckou paneláky kam je optika daná a ďalej k rodinným domom už nepokračuje takže to vysvetľuje celú situáciu, telekomu a komukoľvek inému sa neoplatí ťahať kábel ďalej keďže nevie koľko ľudí by to využilo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

optika bola zatiaľ umiestnená pri rodinných domoch na ulici Smetanova a približne 1/5 z ulice Švermovej...Ak by to bolo takako píšeš, tak by optika musela byť umiestnena len na ulici Jiraskovej a ulici Generála Viesta kde sa nachádzaju bytovky...  Lenže  optika je  umiestnená len pri rodinných domoch (je ich približne 20)  a preto ma zaújma či sa bude pokračovať dalej v umiestenovani optiky po celej ulici Švermovej...Ak nie tak by som aspon chcel dostať logicke vysvetlenie

Editoval Martingzd

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus napisat na fb do telekom sprav a oni ti povedia presne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar