problém s volaním a sms

Otázka

• 0

Mám easy,ktorá je reg.na známeho. Je na nej kredit,ale zrazu mi nešlo odoslať sms,nedá sa mi dovolat a ani ja sa nedovolam. nevyberal som ju z tel.ani nemenila žiadne nastavenia. skúsila som zistiť výšku kr.ale služba je nedostupná..prehodiť sim do iného tel.ale aj tam sa normálne zaregistruje v sieti,no dovolat sa mi nedá a ani ja sa nikam nedovokam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Najskor exspirovala po nedobijani (3 mesiace po registracii, inak 1 rok). 

Skuste dobit kredit, ak uz ani to nepojde tak je exspirovana navzdy, alebo zavolajte do Telekomu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Používala som ju v ten deň aj internet,nevybrala som ju ani kredit som neminula,nedošlo mi žiadne upozornenie...a večer už mi nešlo odoslať sms. Rano som zistila,že sa mi nedá dovolať.Volala som na zak.linku ale z iného cisla,pretože už sa mi nedalo volať. Iba na to vždy vyhodilo a vraj nevidia dôvod prečo nefunguje. Karta normálne vypita pin,zaregistruje sa v sieti a to je vsetko. Vlastne ak skúšam overenie čísla,tak mi kód posielaju na tú sim a ten mi príde normalne.:-\

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj na linku 0800 123 777, nech Ti to preveria, prípadne reštartujú a môžu overiť aj výšku kreditu, mohol expirovať ak karta nebola včas dobitá. Zistíš to len na linke, alebo osobne v predajni.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

už som tam volala 2x kredit neexpiroval,deň pred tým bol dobity oni nevidia dôvod prečo by to nemalo fungovať. zaevydoval mi to ako poruchu a do 24h sa mi ozvú... už uplynulo dávno a nikto sa neozval.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak u zvierat je 20.7. 15dni od môjho nahlásenia poruchy a stále mi karta nefunguje! výsmech..  som sklamaná.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak dnes je 30.7. A konecne mi bola odstranena porucha na sim karte..  25dni.im to trvalo a ja som bola bez cisla. Uzasneeee... a odskodnenie ziadne. Kedy sa stihol takto volakedy najlepsi operator zmenit? :-(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz