Zlá kvalita obrazu na ORF1

Otázka

• 0

Zdravím všetkých. Na kanáli ORF1 pri futbalových prenosoch je veľmi zlá kvalita obrazu - obraz je veľmi rozmazaný. Keď tam ide nejaký film alebo seriál tak je obraz v poriadku - teda v dobre kvalite. Volal som už opakovane aj na linku Technickej podpory Telekomu a dostal som odpoveď že sa s tým nedá nič urobiť pretože chyba nie je na strane Telekomu. Povedali mi, že to je chyba na strane dodávateľa. Mohol by to nejako Telekom vyriešiť, napríklad pridať HD verziu ORF1? Tým by sa to vyriešilo. Je to možné? Prípadne zatlačiť na dodávateľa signálu aby to vysielal v lepšej kvalite pri tých futbalových prenosoch? Na to sa fakt nedá pozerať keď tam ten futbal vysielajú. Ďakujem za všetky odpovede a verím že odpovie na moju otázku aj Telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Predpokladám, že ORF1 a celkovo Nemecký balík asi využíva relatívne menej zákazníkov Magia a tým pádom to nemá pre Slovak Telekom až taký význam riešiť kvalitu obrazu. Im asi stačí dávať to aj v takej kvalite, že pri zrýchlených scénach sa celý obraz rozmazáva.

Mimochodom táto téma tu bola riešená už viackrát, stačí zadať do vyhľadávania "ORF".

Možno keď sem pridajú komentáre viacerí, ktorým kvalita Nemeckých programov vadí, Slovak Telekom to začne riešiť.

Ja sa teda pridávam k tomuto podnetu, zlepšiť kvalitu Nemeckých programov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar