Otázka

• 0

Ahojte,

ani neviem ako sa mi podarilo vymazať firmware z tohto routra. Skúšal som aj niekoľkokrát resetovať ten router no vždy po zadaní IP adresy do prehliadača mi píše že mám nahrať firmware. Mohol by mi ho niekto poslať a nahral by som ho, aby sa mi podarilo ten router spojazdniť? Posielam ešte screenshot obrazovky po zadaní IP adresy routra.

adb_va_2111.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Vyskúšam im zavolať že čo mi na to povedia. ADB som používal len ako modem a za ním bol TP Link Archer C6. Teraz som tam dal namiesto ADB ešte starší router D-Link DSL-2641R no tento sa mi každé 4-5 hodiny reštartuje čo sa pri tom ADB nestávalo. Ďalší problém je ten že v novembri mi končí zmluva s Orange a plánujem prejsť naspäť do Telekomu kedže budú v našej obci zavádzať optický internet a medzitým by som si aktivoval VDSL internet. Takže mi asi neostáva nič iné len vydržať to s tým D-Linkom do novembra.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak volaj na zákaznícku linku orange a oni ti to hádam spravia, btw fakt chceš ten šit požívať ako router? zozen si nejaký tplink alebo asus a bude to 100 krát lepšie ako adb 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len neviem či to bude možné spraviť keďže práve teraz využívam DSL internet od Orange a tento router mi ostal po skončení viazanosti v Telekome. Takže neviem či bude mať niekto prístup na tento router z vonku aby ho updatol.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolaj na technicku linku nech ti to na dialku spravia.. FW nebude volne stiahnutelny kedze ho ma kazdy operator (aj zahranicny) brandovany.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar