Letný balík dát zadarmo v Telekom aplikácii.

Otázka

• 0

Ahojte, 

možno ste si už všimli, že na júl 2019 sme pre vás pripravili novú, limitovanú akciu. Vďaka nej si budete môcť užiť  dáta navyše a úplne zadarmo. :)

Počas júla bude mať každý zákazník s paušálom ÁNO, Happy a Bez záväzkov možnosť aktivovať si v Telekom aplikácii Letný balík dát. Balík bude mať po aktivácii veľkosť podľa paušálu, ktorý využívate a dáta v ňom sú platné do 31.07.2019. V prípade, ak dáta nevyčerpáte, nebudú sa prenášať do ďalšieho mesiaca. 

Je to jednoduché! Otvorte Telekom aplikáciu, aktivujte si letný balík dát a dátujte. :) Podrobný postup aktivácie nájdete na našich stránkach.

Celkový prehľad o tom, koľko extra dát vám prinesie akcia Letný balík pre váš program, nájdete tu.   

tab-akcie_TABLET_244x290.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň ! 

Chcel by som si aktivovať letný balík dát v aplikácii Telekom, ale keď kliknem na ikonu pridať tak sa mi tam neobjaví ani jeden balíček. Nevedeli by ste mi s tým pomôcť ? Za pomoc vopred ďakujem !

S pozdravom 

Dávid Bočko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @bocseko,

ak máš aktívny niektorý z paušálov ÁNO, Happy alebo Bez záväzkov a Letný balík si nevieš aktivovať, napíš prosím mail kolegom na adresu aplikacia@telekom.sk a uveď im bližšie informácie (Tvoje číslo, spôsob prihlásenia, verziu appky, verziu OS a screen obrazovky).  Pomôžu Ti s aktiváciou.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prosim vás môžte mi niekto poradit aktivoval som si zimní balík dat a teraz mi tam ostalo 1 mb a neviem to minut a nejde mi nič načítat

Za vašu pomoc vopred dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar