Letný balík dát zadarmo v Telekom aplikácii.

Otázka

• 0

Ahojte, 

možno ste si už všimli, že na júl 2019 sme pre vás pripravili novú, limitovanú akciu. Vďaka nej si budete môcť užiť  dáta navyše a úplne zadarmo. :)

Počas júla bude mať každý zákazník s paušálom ÁNO, Happy a Bez záväzkov možnosť aktivovať si v Telekom aplikácii Letný balík dát. Balík bude mať po aktivácii veľkosť podľa paušálu, ktorý využívate a dáta v ňom sú platné do 31.07.2019. V prípade, ak dáta nevyčerpáte, nebudú sa prenášať do ďalšieho mesiaca. 

Je to jednoduché! Otvorte Telekom aplikáciu, aktivujte si letný balík dát a dátujte. :) Podrobný postup aktivácie nájdete na našich stránkach.

Celkový prehľad o tom, koľko extra dát vám prinesie akcia Letný balík pre váš program, nájdete tu.   

tab-akcie_TABLET_244x290.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň ! 

Chcel by som si aktivovať letný balík dát v aplikácii Telekom, ale keď kliknem na ikonu pridať tak sa mi tam neobjaví ani jeden balíček. Nevedeli by ste mi s tým pomôcť ? Za pomoc vopred ďakujem !

S pozdravom 

Dávid Bočko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @bocseko,

ak máš aktívny niektorý z paušálov ÁNO, Happy alebo Bez záväzkov a Letný balík si nevieš aktivovať, napíš prosím mail kolegom na adresu aplikacia@telekom.sk a uveď im bližšie informácie (Tvoje číslo, spôsob prihlásenia, verziu appky, verziu OS a screen obrazovky).  Pomôžu Ti s aktiváciou.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz