Aplikácia dizajn a funkčnosť

Otázka

• 0

Zdravim telekomaci,

zakladám toto vlákno, že som asi posledný Mohykán, čo používa starú aplikáciu Telekom ver 1.7 z dôvodu krásnej prehľadnosti a aj funkčnosti. Blíži sa jej koniec a tak hľadám cestu ako si občas pozrieť spotrebu. A tak som prišiel nato,že Google Chrome dokaźel vytvoriť odkaz na plochu m.telekom.sk. Avšak pri linku nedokážem eliminovať obrazovku, ktorá prekrýva spotrebu s informáciou o potrebe stiahnuť si aplikáciu. Chcem preto apelovať na ľudí, čo o tom rozhodujú, aby vymazali , odstránili tu prebytočnú obrazovku a nechali pôvodnú funkciu, ktorú m.telekom.sk poskytoval. Nik nežiada od Vás vývoj pôvodnej aplikácie, avšak aspoň nelimitujte stránku m.telekom.sk na mobilných zariadeniach zobrazovaním informácie o potrebe si stiahnuť aplikáciu. Kto chcel ju už davno má, kto ju nechce pre jej nechutný a neprehľadný dizajn, nech použiva aspon základny web m.telekom.sk/spotreba. Ticho to tolerujte prosím, spustíte nám aspoň tento web. Ja za seba ju radšej odinštalujem, ako by som mal používať ten nechutný neprehľadný dizajn. Ďakujem pekne.

Screenshot_2019-06-28-09-11-40-931_com.android.chrome.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar