Aplikácia dizajn a funkčnosť

Otázka

• 0

Zdravim telekomaci,

zakladám toto vlákno, že som asi posledný Mohykán, čo používa starú aplikáciu Telekom ver 1.7 z dôvodu krásnej prehľadnosti a aj funkčnosti. Blíži sa jej koniec a tak hľadám cestu ako si občas pozrieť spotrebu. A tak som prišiel nato,že Google Chrome dokaźel vytvoriť odkaz na plochu m.telekom.sk. Avšak pri linku nedokážem eliminovať obrazovku, ktorá prekrýva spotrebu s informáciou o potrebe stiahnuť si aplikáciu. Chcem preto apelovať na ľudí, čo o tom rozhodujú, aby vymazali , odstránili tu prebytočnú obrazovku a nechali pôvodnú funkciu, ktorú m.telekom.sk poskytoval. Nik nežiada od Vás vývoj pôvodnej aplikácie, avšak aspoň nelimitujte stránku m.telekom.sk na mobilných zariadeniach zobrazovaním informácie o potrebe si stiahnuť aplikáciu. Kto chcel ju už davno má, kto ju nechce pre jej nechutný a neprehľadný dizajn, nech použiva aspon základny web m.telekom.sk/spotreba. Ticho to tolerujte prosím, spustíte nám aspoň tento web. Ja za seba ju radšej odinštalujem, ako by som mal používať ten nechutný neprehľadný dizajn. Ďakujem pekne.

Screenshot_2019-06-28-09-11-40-931_com.android.chrome.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar