Klamari

Otázka

• 0

Mám predpísanú uvas pevnu linku dosť čo to platim kazdy mesiac a vy mi date za prepsi 12e ano tak teraz v septembri mi končí viazanost tak potom sa ja budem smat keď odídem od vas zatoto jak si vážite zákazníka, druhá vec mám doma magio a televízor a internet zas na druhej adrese a volal som lebo mi nešiel net doma na to číslo 1181 a dali ste mi paltiti ešte 6 eur za 5 min čo to bola vaša chyba mi dobre ste sa ukázali ale šak dobre skončím s vami zatoto ze ste obyčajní podvodníci a klamari 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Nechápem, k čomu si volal 1181 infolinku http://www.infolinka1181.sk/ ale v každom prípade táto linka je spoplatnená inou drahšou sadzbou....

Na tejto linke sa riešia informácie o odchode autobusov, program kín, televízny program, športový program atď. Dáva to logiku, že tam musí sedieť živý človek, ktorý tie informácie musí vygóogliť :-) A prepis na nového majiteľ a je štandardný poplatok za poskytnutý prepis (prehlásenie). Predtým ako realizuješ nejaké zmeny, ja byť na tvojom mieste sa v budúcnosti o poplatkoch, ktoré Ta budú stat informujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar