Klamari

Otázka

• 0

Mám predpísanú uvas pevnu linku dosť čo to platim kazdy mesiac a vy mi date za prepsi 12e ano tak teraz v septembri mi končí viazanost tak potom sa ja budem smat keď odídem od vas zatoto jak si vážite zákazníka, druhá vec mám doma magio a televízor a internet zas na druhej adrese a volal som lebo mi nešiel net doma na to číslo 1181 a dali ste mi paltiti ešte 6 eur za 5 min čo to bola vaša chyba mi dobre ste sa ukázali ale šak dobre skončím s vami zatoto ze ste obyčajní podvodníci a klamari 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Nechápem, k čomu si volal 1181 infolinku http://www.infolinka1181.sk/ ale v každom prípade táto linka je spoplatnená inou drahšou sadzbou....

Na tejto linke sa riešia informácie o odchode autobusov, program kín, televízny program, športový program atď. Dáva to logiku, že tam musí sedieť živý človek, ktorý tie informácie musí vygóogliť :-) A prepis na nového majiteľ a je štandardný poplatok za poskytnutý prepis (prehlásenie). Predtým ako realizuješ nejaké zmeny, ja byť na tvojom mieste sa v budúcnosti o poplatkoch, ktoré Ta budú stat informujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar