Otázka

• 1

Ako je možné že mám aktivovanú službu StreamOn a aj napriek tomu mi videá na YouTube minuli všetky dáta? 🤬

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ako je možné že mám aktivovanú službu StreamOn a aj napriek tomu mi videá na YouTube minuli všetky dáta? 🤬

Mám rovnaký problém a tiež by ma zaujímala príčina. Pozeral som YouTube cez aplikáciu, skúšal som aj verziu pre PC v mobile a zobralo mi to z balíka 130MB.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odskúšané a problém bude u teba. Treba riešiť cez infolinku 0800 123 456. Ja som zámerne púšťal 4K videá cez LTE , nebol problém za 1 hod. stiahnuť cez 2 GB dát a nešlo ani MB cez balíkové dáta. Skúšal som cez PC a mobil tvoril hot-spot.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve som vyskúšal Spotify a ide bez problému, akurát YouTube stále žere dáta z balíka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri streamon je potrebné využívať mobilnú aplikáciu, pri nej sa dáta neodpocitavaju, pri PC verzii napríklad cez prehliadač sa odpocitavat budú, lati to pri všetkých službách ktoré sú zaradené v streamon. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To nie je pravda stream on funguje a nebera data z balika aj cez prehliadac a dokonca aj smart tv pripojena na hot spot v mobile nebere data z balika rovnako aj netflix samozrejme aj pc cez prehliadac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve som vyskúšal Spotify a ide bez problému, akurát YouTube stále žere dáta z balíka. 

Nakoniec som skúsil odinštalovať poslednú aktualizáciu YouTube a zatiaľ som nespozoroval že by si to žralo dáta.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar