Neschopnosť

Otázka

• 0

Zdravím.. chcem sa iba uistiť že zmažete to slovo stabilný internet magio.  Absolutne nefunguje internet wifi vypadáva všetky zariadenia sa odpajaju aj pri plnom signáli. Filmy sa nenahraju kedže internet je neschopne nestabilný nedokažeme nič nahrať celé na magio.  Je to 1gb optika. Vaš servis ktorý som mal zavolať ma ako zakaznika poslal do pi**.  S tym že mam ak to bude vypadavať  neustále a zakaždým reštartovať router a zložili.  Takže otázka znie..  je normálne ak mam pripojený telefon na wifi a položim ho na router no pritom nedokáže ani načitať video na youtube v priemernej kvalite ? Notebook absolútne keby som čakal na nejakú web stránku asi skorej prídu vianoce do tesca. Pokial nedostanem odpoveď odstupujem od zmluvy. JA NEBUDEM PLATIŤ ZA SLUŽBY KTORÉ MI NEPOSKYTUJETE!

Myslim, že som sa vyjadril dosť jasne.

Kianička 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pripoj PC kablom ci bude robit to iste. Telekom s tvojou Wifi nic nema. Ak je sluzba stabilna a zlyhava tvoje zariadenie doma, treba kupit novy wifi AP.

• Napise sem aky typ sluzby mas ADSL, VDSL, Optik (M, L, XL?...)
  • Pripoj notebook kablom k routru
  • chod na www.speedtest.net a posli sem test rychlosti ktoru dosahujes.
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že problém s pripojením Magio VDSL internetu som ešte nemal. Hľadaj chybu niekde inde, najskôr v routeri. Ja používam ZTE II, sú to totálne braky, absolútne nespoľahlivé, preto PC mám spojené cez kábel a WIFI si vytváram Xiaomi WIFI routerom. ZTE II sa rozpadáva spojenie aj pri plnom signály, "stráca" IP zariadenia (t.j. extendery prípadné v mojom prípade fotovoltiku) , na ktoré sa nepripojím časom, napriek tomu, že IP adresa sa nemenila atď. Vtedy pomôže len reštart ZTE II a zariadenia sa opäť niekoľko dní - týždňov vidia. Mne končí čoskoro akcia a budem trvať na novom zariadení, toto neplní svoj účel ani zďaleka. Pritom by možno stačilo aktualizovať firmware, ktorý je tam posledný 1.0.5

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Filipo21 pise o optike 1GB, takze ma XL a giga balik. ale ostatne suhlasim. nech si to premera realne cez kabel 

mozes ziadat o vymenu zariadenia, teraz maju aj kvalitnejsi router alebo nech ti to prepnu do bridge modu bez wifi a kup si nejaky vlastny router. 

posli sem screen ked premeras rychlost cez kabel a   www.speedtest.net ako ti pisal Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam optiku Magio (Koloseo Bratislava) ktora dlhe roky fungovala takmer bez problemov (jedine vypadky boli ked vypadla cela bytovka pripadne oblast) ale pred par mesiacmi sa nieco pokazilo a vypadol internet tak som zavolal na 0800123777 a poradili ze restartuju router na dialku a pomohlo to, pripojenie sa obnovilo. Po par tyzdnoch to vypadlo opat ale restart na dialku uz nepomohol, po 3 dnoch a asi 6 telefonatoch konecne prisiel technik ktory vymenil router no ani to nepomohlo a potom dalsi den to nejaky iny technik opravil - bol to vraj chybny port (presne detaily nemam). Dnes internet vypadol opat, Magio TV funguje ale to ani nesledujeme, internet je primarny. Restart na dialku nepomohol tak zase to dali na riesenie technikovi ktory ma 3 dni aby sa na to prisiel pozriet. Volal som na 0800123777 nech mi aspon daju meno a heslo nech viem skusit pripojenie s inym modemom pripadne priamo cez PPPoE ale meno a heslo mi poslu iba do SMS ktora pride az rano pretoze SMS brana po 18:00 nefunguje (dovod neviem, proste Telekom), na to aby som mohol dostat heslo cez 0800123777 potrebujem nejaky PIN kod ktory mi vraj poslali postou, hladal v mailoch a PIN kod naposledy poslali v roku 2013 ale ten nefunguje.

Dakujem za skvele zazitky Telekom :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V každom prípade Telekom garantuje pri výpadku free LTE internet ako náhrada za vypadnutý Magio internet po dobru riešenia problémov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar