Otázka

• 0

Zdravím, ako povolím t platby na moje telefónne číslo ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Vypisuje mi stále toto: POZOR. Sluzby SMS PLATIEB (mikro platby cez mobilny telefon) zial nie su momentalne dostupne pre vase telefonne cislo.

A na  telefónnom čísle 0800 123 456  som sa nič o mikroplatbach nedozvedel.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús napísať na chat cez stránku Telekom https://www.telekom.sk/ dole vpravo zelená ikona, alebo zavolaj 0800 123 777, preveria Ti či to nemáš blokované.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, ako je možné zablokovať sms hry, súťaže aj keď sa nezapájam. Dosť mi zvyšujú faktúry. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto sa tu riešilo,už... Napíšem,ešte raz. Treba zavolať na zákaznícku linku 0800123456,respektíve ísť do Telekomu ( kamenná predajňa). Keď zavoláš na zákaznícku linku 0800123456,tak im povedz,že chceš zablokovať hovory na audiotexové čísla a prémiové SMS ( spoplatnené vysokou cenou). Je to najlepšie riešenie,ako predísť vysokým faktúram. Celé roky mám zablokované hovory na audiotexové čísla a prémiové SMS. Tiež som si zablokoval T- platby ( platba mobilom za prémiove služby k faktúre, napríklad,hry,parkovanie,nákup aplikácií). 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zvyčajne SMS správy obsahujú syntax, ako zastaviť SMS správu. Niečo ako "STOP medzera TEXT" zaslaním na číslo XXXX. Audiotexové hovory zablokuješ aj v MôjTelekom v sekcii Moje produkty a služby https://www.telekom.sk/web/mojtelekom/produkty-a-sluzby/-/scenario/e-shop/produkty-a-sluzby

Osobne som to tiež hneď ako prvé preventívne zablokoval, človek nikdy nevie, kedy deti objavia toto "čaro" .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar