telekom aplikacia

Otázka

  • 0

Dobrý deň prajem,

 

chcem sa opýtať na optický kábel v Pezinku, ulica F. P. Drobiševa 21, bolo mi povedané už pred vyše rokom, že bude, potom to posúvali každý mesiac až som to vzdala.. Teraz som bola na predajni a že ešte nie je v pláne??? to nemyslíte vážne.. !!! tak môžem odstúpiť od zmluvy, keďže som dostala zlé informácie? môžete si vypočuť moje hovory.. ako naozaj teraz ma to už nahnevalo, že ani naplánované to tam zatiaľ nie je.. poprosím od Vás odpoveď, či môžem odstúpiť bez pokuty...? nechcem satelit, má to veľa nevýhod a len kvôli tomu som prešla, že bude o chvíľu optika.

ďaľšia vec, ktorú mi povedali na predajni a ktorá ma prekvapila, odkedy vznikla nová aplikácia, tak mi nefunguje, neviem tam pripojiť produkty, nič, stará apka bola výborná, prehľadná a jednoduchá, táto nová od začiatku nefunguje.. aby som sa vrátila k predajni, povedali mi, že to jednoducho nefunguje už dlho aj pol roka, vôbec ani jemu - predajcovi.. to je vážne pravda?

 

ďakujem Vám za odpovede na moje otázky.

S pozdravom

Keráková Silvia

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

napis cez tento link https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam alebo na email office@telekom.sk 

co sa tyka appky, ako sa prihlasujes? cez telefonne cislo, rodne cislo alebo tento ucet moj telekom ? mas aktivnu dohodu o elektronickej komunikacii ?

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar