Ozivenie stareho Magioboxu

Otázka

• 0

Zdravim vospolok. Zadovazil som si "novy" magiobox, kedze stary (MR100) sa mi porucal. Je to box VIP1216E, takze teraz mam take doma dva :) Su v osobnom vlastnictve, ziadny prenajom. Novy box sa mi podarilo zregistrovat v sieti cez zakaznicku linku a po 24 hodinach funguje. Problem, ktory mam je taky, ze tento box ma v sebe este stary, povodny Mediaroom, resp. WinCE, resp. stare graficke rozhranie. To sposobuje, ze nevidim ziadne EPG, ze nejde mi HBO kino, ze kazdy program je na PIN (akurat, ze neviem, ktory program je kde, kedze nemam ani EPG). Velmi rad by som ho updatol na najnovsiu verziu rozhrania, restartoval som ho niekolkokrat, vytiahol zo zasuvky niekolkokrat, avsak ziadne ozubene kolieska sa neobjavili a nenacitalo to, co malo. Viete mi poradit? Mam vybrat disk a naformatovat ho, alebo nejaka ina rada?

Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

zapnut, pockat kym nabehne a vypnut, najlepsie tlacitlom v zadu alebo vytiahnut zo zasuvky. toto zopakovat niekolkokrat po sebe (asi 3x - 4x) mal by sa ti to stiahnut a nainstalovat nanovo. uvidis ozubene kolieska. myslim, ze by to malo vyriesit tvoj problem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevyriesilo... vypinal a zapinal som to asi 10x, mozno aj viac. Ale je to vyriesene. Nasiel osm jeden stary 160GB IDE disk, vlozil som ho tam a novy system sa natiahol, kedze disk bol prazdny a nie spravne naformatovany :) Skoda, ze nemam mensi, ekdze box aj tak nie je urceny na nahravanie, ale to je jedno, tie disky nic nestoja dnes a hlavne nie je SATA :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar