Prechod z Happy XL data na ÁNO M (L)

Otázka

• 0

Chcel by som sa opýtať , či Telekomu nie je blbé mi ponúkať prechod z paušálu kde mám 5GB dát a 100 voľných minút za 20€ na paušál ktorý má síce neobmedzené volania a SMS (ktoré mimochodom sú v dobe internetu úplne na nič) ale iba 500 MB dát za tú istú sumu. Teraz mám 100 voľných minút a viete koľko ich prevolám mesačne? Maximálne 10. Kedy sa Telekom uvedomí a vytvorí paušál ktorý je zameraný na dáta za normálnu cenu? Čo tak paušál s 10 GB dátami a 50 minútami a 50 SMS ? Za 20€ . Verím že by ste tým zaujali mnoho zákazníkov.  V zahraničí je to úplne normálny a tradičný paušál , ktorý ponúkajú už niekoľko rokov. Prosím telekom , zobuďte sa , pretože toto je hlavný dôvod prečo nielen ja uvažujem nad odchodom od operátora , po takmer 20 rokoch využívania služieb. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Celý bývalý triopol nevie(nechce) poskytnúť dátové balíčky,ktoré sú hodné dnešnej doby. Pretože na dátach zarábajú najviac. Na hovoroch nezarabajú ,už zďaleka nie,ako v minulosti..Určité zlepšenie je,až od Áno L,ktorý za štandardnú cenu je predražený.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar