Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa spýtať, kedy sprevádzkujete konečne optickú sieť na druhej strane Červeňanského ulici v Bytči (bývam na Červeňanského 579/52)? Pýtam sa aj v mene občanov, ktorí sa chcú pripojiť na optiku, ale nemôžu sa. Podľa informácii od pracovníčok predajne Telekomu mala byť táto ulica, teda aj moja adresa pokrytá optickou sieťou už 30.3. a dosiaľ tomu tak nieje, sme nahnevaní z toho ako sa to neustále posúva. Jedna strana už optiku využíva od januára a tá druhá nič. Vonku pekné počasie, no robotníkov tu niet, boli sme pripravení na to, že už v lete si môžme užívať inetrnet po optickej sieti. Len tak mimochodom tá strana, ktorá už je sprevádzkovaná sa robila výkopom a bola sprevádzkovaná rýchlo, tak keď viete, že máte problém so stĺpmi, že  ich neviete dať do poriadku prečo ste to aj na našej strane nerobili výkopom?

Ďakujem/e Vám za odpoveď.

Nespokojní občania.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Marian278M

ako aj vo viacerých príspevkoch na fóre sa snažím informovať, že je termín ukončenia iba orientačný a môže sa zmeniť. 

Mrzí ma vzniknutá negatívna atmosféra, avšak je potrebné brať do úvahy to, že spustenie sa nedá realizovať zo dňa na deň, ale chápem, na základe informácie o dátume spustenia a následnom omeškaní, bol by som aj ja nahnevaný. Ulica Červeňanského sa postupne spúšťa,  teda čoskoro bude možné služby zriadiť aj na tvojej adrese.  

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Marian278M

ako aj vo viacerých príspevkoch na fóre sa snažím informovať, že je termín ukončenia iba orientačný a môže sa zmeniť. 

Mrzí ma vzniknutá negatívna atmosféra, avšak je potrebné brať do úvahy to, že spustenie sa nedá realizovať zo dňa na deň, ale chápem, na základe informácie o dátume spustenia a následnom omeškaní, bol by som aj ja nahnevaný. Ulica Červeňanského sa postupne spúšťa,  teda čoskoro bude možné služby zriadiť aj na tvojej adrese.  

@Ľuboš

Dobrý deň @Ľuboš,

ďakujem/e Vám za odpoveď,. Už čakáme na optiku od marca a už je jún,  druhá strana tejto ulice má optiku už od januára a už ju aj využíva, tak prečo sa to dalo na jednej strane a na druhej nie? Ľudia sa už mesiace domáhajú v tejto ulici pripojenia na optiku, lenže stále sa to odsúva a niektorí uvažujú ak sa to nespustí ešte tento mesiac (jún 2019), alebo začiatkom júla 2019 tak prejdú ku konkurencii. Určite sa to nespúšťa na Červeňanského ulici postupne, spustila sa jedna strana ulice tam kde sa urobil výkop a to už v januári a odvtedy sa na tejto ulici nič nedeje, proste jedna strana funguje a tá druhá môže nič, my sme tiež obyvatelia tejto ulice. Nie je možné aby iní v ulici mali optiku už mesiace a my nie a pritom ste pomaly každému do mailu v marci zaslali, že čoskoro budú môcť surfovať na optickej sieti, čoskoro ale niesú pomaly 3 mesiace (!!!)

/č.d.: 8, 50, 52, 54, 55, 56, 1251/,

S pozdravom.

Nespokojní občania.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň @Ľuboš,

ďakujem/e Vám za odpoveď,. Už čakáme na optiku od marca a už je jún,  druhá strana tejto ulice má optiku už od januára a už ju aj využíva, tak prečo sa to dalo na jednej strane a na druhej nie? Ľudia sa už mesiace domáhajú v tejto ulici pripojenia na optiku, lenže stále sa to odsúva a niektorí uvažujú ak sa to nespustí ešte tento mesiac (jún 2019), alebo začiatkom júla 2019 tak prejdú ku konkurencii. Určite sa to nespúšťa na Červeňanského ulici postupne, spustila sa jedna strana ulice tam kde sa urobil výkop a to už v januári a odvtedy sa na tejto ulici nič nedeje, proste jedna strana funguje a tá druhá môže nič, my sme tiež obyvatelia tejto ulice. Nie je možné aby iní v ulici mali optiku už mesiace a my nie a pritom ste pomaly každému do mailu v marci zaslali, že čoskoro budú môcť surfovať na optickej sieti, čoskoro ale niesú pomaly 3 mesiace (!!!)

S pozdravom.

Nespokojní občania.

Dobrý deň @Ľuboš,

S pozdravom.

Nespokojní občania.

Dobrý deň @Ľuboš,

S pozdravom.

Nespokojní občania.

Dobrý deň  @Ľuboš,

ešte sa chceme sa pýtať prečo sa nerobia výkopové práce na Červeňanského ulici, ale v inej časti mesta Bytča? Viete dobre, že máte problém so stĺpmi, tak prečo to nedávate do zeme tak ako je to aj na druhej strane, tam to išlo rýchlo a dokonca do dvoch mesiacov to bolo aj spustené. Prečo sa máme pozerať na to, ako sa všade robí a tu nie?

Ďakujeme za zodpovedanie otázok.

S pozdravom.

Nespokojní občania.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marian278M vitaj v realite Telekom :( U mna je to rovnake.. optika sa spustila v mojej lokalite na domoch oproti mne ( rovnaka ulica len neparne cisla ) minuly rok v oktobri 2018, na mojej ulici ( parne cisla ) je to v chranicke od jula 2018, aj formular mi ponukal optiku ale samozrejme sa nedalo zriadit...a realita je taka ze po skoro 1 roku sa absolutne nic nezmenilo... pripajaju sa dalsie ulice aj objekty,ktore boli davno po mne vykopavane a kablovane ale nasich cca 10 domov absolutne nic.. takze pevne rozhodnuty ak sa nic nezmeni do oktobra 2019, tak jednoducho tie ich kable vytrham a ked sa opovazi niekto ozvat z Telekomu,tak to budem riesit trocha inak..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz