PACKET LOSS

Otázka

• 0

Dobrý deň, skúšam už ďalší spôsob aby vážený Telekom dokázal opraviť môj problém po 7 dňoch od začiatku reklamácie. Prvý krok keď som zistil že mám packet loss tak som sa obrátil na linku ktorá to samozrejme naťahovala vkuse o 3 dni a znova o 2 dni a po 5 dňoch prišli páni z Telekomu niečo urobili v hlavnom rozvádzači v paneláku ale problém stále ostal odpoveď na to že čo teraz keď problém stále pretrváva som dostal že oni už viacej nemôžu nič spraviť . (Neviem ako to mám chápať či problém mam vyriešiť sám) Zasielam fotku s problémom a žiadam Telekom o normálny profesionálny prístup.  A nie volať na technickú linku každý deň urobí sa žiadosť ďalšia opätovná a oni si to zrušia že problém už bol vyriešený!!!

ping plot.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, skúšam už ďalší spôsob aby vážený Telekom dokázal opraviť môj problém po 7 dňoch od začiatku reklamácie. Prvý krok keď som zistil že mám packet loss tak som sa obrátil na linku ktorá to samozrejme naťahovala vkuse o 3 dni a znova o 2 dni a po 5 dňoch prišli páni z Telekomu niečo urobili v hlavnom rozvádzači v paneláku ale problém stále ostal odpoveď na to že čo teraz keď problém stále pretrváva som dostal že oni už viacej nemôžu nič spraviť . (Neviem ako to mám chápať či problém mam vyriešiť sám) Zasielam fotku s problémom a žiadam Telekom o normálny profesionálny prístup.  A nie volať na technickú linku každý deň urobí sa žiadosť ďalšia opätovná a oni si to zrušia že problém už bol vyriešený!!!

ping plot.png

Ahoj,

prikaz tracert len ukaze cestu k serveru. V tvojom pripade ku google.com. Ak chces vediet ci mas packet loss pouzi prikaz:

ping www.google.com -t

alebo

ping www.six.sk -t

Mimochodom ak davas tracert. Prve "ticky" su u teba doma. Teda ak mas problem s pripojenim je to u teba doma. HL router, AP/switch, PC alebo nejake zariadenie

Editoval Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prve 3 zariadenia ti neodpovedali na tracerout co nemusi nic znamenat, a ako pise @Filipo21 su to zariadenia najblizsie k tebe. Otazka teraz znie, preco sa tymto vobec zaoberas? Aky problem potrebujes vyriesit? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

problém ktory sa snazim vyriešiť je že mam ustavičny packet loss.. 90% dam sem foto a telekom to nevie vyriešiť vymenil mi zariadenie niečo urobili s kablami a stale ten packet loss tam pretrvava ... https://prnt.sc/nyz5m1     https://prnt.sc/nyz6yg

Editoval liwast

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

problém ktory sa snazim vyriešiť je že mam ustavičny packet loss.. 90% dam sem foto a telekom to nevie vyriešiť vymenil mi zariadenie niečo urobili s kablami a stale ten packet loss tam pretrvava ... https://prnt.sc/nyz5m1     https://prnt.sc/nyz6yg

Prosim ta pusti ping test na normalnu adresu. Na to co pingujes ty "oldschool149.runescape.com" mam packet loss rovnaky ako ty na screene. Vies niekedy to je aj na strane serverovej nie chyba tvojho internetu.

ping www.six.sk -t

Potom sem postni screenshot

PS: nezakladaj zbytocne novu temu

Editoval Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď mi to bolo nakazane od operatora tak to urobim a urobim to znova dokym nedostanem odpoveď že telekom nedokáže opravit moj problém a nebudu to natahovať. 3 tyžden

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď mi to bolo nakazane od operatora tak to urobim a urobim to znova dokym nedostanem odpoveď že telekom nedokáže opravit moj problém a nebudu to natahovať. 3 tyžden

Nie je to prvy ani posledny krat kedy operator netusi a len skusa. Hovorim ti skus pustit ping test na six a potom uvidis ci mas problem ty alebo to bude niekde inde. Ako som pisal vyssie, server na ktory si pingoval je onicom kedze tam mam packetloss aj ja.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar