zmizlo moje cislo !!! No

Otázka

• 0

Pridal (editované)

deaktivovali mi dobijacie cislo a ZMIZLO !

tvrdili pred vyse rokom ze sa cislo odklada na telekomunikacny urad na rok...tam mi potvrdili ze zavadzali ze cislo 0903 xxx xxx patri vyhradne pod telekom a tam ho spravuju... To potvrdili aj ostatny operatori. Samotny telrkom vsak tvrdi na zakaznickej linke opakovane ze cislo nevie nijako dohladat ze je proste vo vzduchu proste neexistuje!!!  Avsak co je este vaznejsie nevedis mi ho an vratit akymkolvek sposobom ked neexistuje. Ani novo aktivovat... Pisal som ns telekom cez kontaktny formular o presetrenie avsak ak to dostanu opat do ruk len operatory liniek tak bude nonsens zas odpoved rovnaka.  Je mozne aby operator nevedel o svojich cislach?!!!

Cislo bolo aktivovane v zaciatkoch mobilov v euroteli BA

Akakolvek rada vzacna 0940 712317  lebo cislo mam 10r na vyhladavacoch a www strankach..chcem ho dostat naspet...

Zatisl podla telekomu proste neexistuje ani v ich evidencii ako volne ani predane ani nič. Proste vo vzduchoprazdne .. pritom jediny kto ho moze evidovat je telekom i zo zakona .  Ked nebude odpoved od telekomu ostava asi jedine statny dozor telekomunikacii 

Editoval/-a sentech

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Odpovef prisla z tej stranky ze cislo je v sieti spoločnosti Slovak Telekom, a.s. !!!! Nonsrns odpovede hadze teda telekom ze to nemaju v systeme !!!!!

Hľadať znova

Operátora si môžete overiť aj prostredníctvom SMS. Pošlite SMS v tvare MNP medzera telefónne číslo na 99222, napríklad MNP_907123456. Spätná SMS je bezplatná a bude doručená z čísla 992108.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Bol som na pobocke telekom a odpoved znovu bezvysledku ..nikto sa nevie dopatrat cisla v telekome pritom musi byt v telekome...uz mam podozrenie ze ho niekto kto ma moznost skryva kedze patri do kategorie lepsich cisel

0903 xx0 x00

telekom dufam odpovie serioznejsie cez kontaktny formular ako operatori na linke slebo predajna.. odpoved tu budem zdielat ksm im miznu cisla a vobec ich neeviduju pritom zo zakona maju povinnost. .deaktivovat vefia aj zavadzat a zrazu ho nevedia najst!!! Nemaju zaznam kam ho zapatrosili ...som nasrany aj by som to inak nazval !!! Uz vidim ze to skonci na statnej kontrole telekomunikacii...

Editoval/-a sentech

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla toho co pisete nemate k tomu cislu platnu zmluvu a nie je to ani Easy dobita pred menej ako rokom. V takom pripade cislo moze byt k dispozicii na aktivaciu v Telekome, ale vam nepatri. 

Najst ho nevedia len preto, lebo dokazu najst cisla co sa aktualne fakturuju, dobijaju. Ze je podla predvolby k dispozicii na aktivaciu v Telekome moze byt pokojne aj pravda. Podla predvolieb ma Telekom k dispozicii minimalne 7 milionov cisel pre mobilnu siet, ale aktivnych menej ako polovicu z nich. Vsetky ostatne su v takom stave aky tu popisujete. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar