Huawei P20 Lite - No caller ID

Otázka

• 0

Dobrý deň,

na Vianoce som zobral akciový Huawei P20 Lite, avšak od začiatku je s ním problém. Po nastavení cca do dvoch týždňov prestal zobrazovať "caller ID". Inými slovami, bez ohľadu na nastavenie zobrazovania čísla sa do dvoch týždňov táto služba deaktivuje a telefónne číslo sa nezobrazuje. Po zmene nastavení sa opäť cca 2 týždne správa normálne. Nepomohol ani rest na továrenské nastavenie ani nič podobné. Keď som sa spýtal v predajni, čo s tým, tak navrhli vymeniť  SIM, ale problém sa opakuje. A pokiaľ ide o reklamáciu, tak sa obávam, že mi mobil vrátia neopravený, lebo zo zákona ho musia vymazať, čiže mobil sa po resete bude tváriť v poriadku a na nič neprídu. Stretol sa niekto s týmto problémom? Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zaujímavý prípad, skúsil by som reklamovať a vysvetliť situáciu, prípadne, ak neuznajú reklamáciu, nechal by som preflashovať software. Síce prídeš o záruku, ale nechal by som ho niekde odborne mimo Telekom prepáliť na iný soft (Global ROM), ideálne na posledný firmware, najlepšie nebrandovaný, aby si neskôr dostával aktualizácie priamo od HUAWEI.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaujímavý prípad, skúsil by som reklamovať a vysvetliť situáciu, prípadne, ak neuznajú reklamáciu, nechal by som preflashovať software. Síce prídeš o záruku, ale nechal by som ho niekde odborne mimo Telekom prepáliť na iný soft (Global ROM), ideálne na posledný firmware, najlepšie nebrandovaný, aby si neskôr dostával aktualizácie priamo od HUAWEI.

Ďakujem pekne. Tiež si myslím, že týmto postupom nič nepokazím. Len má irituje, že už v predajni ma pripravili na to, že reklamácia neprejde, ale skúsim.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar