Datove paušaly

Otázka

• 0

Dobrý deň,  neviem či si niekto všimol že telekom nema datové paušaly napr ako ma konkurencia že napr 15 eur 5 GB dat / a volania 0,10 eur, taketo paušaly by mohli zaviesť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,  neviem či si niekto všimol že telekom nema datové paušaly napr ako ma konkurencia že napr 15 eur 5 GB dat / a volania 0,10 eur, taketo paušaly by mohli zaviesť

Ahoj neviem ci si si ty všimol ale Telekom ma paušál ANO M dáta. Za 20€ 4GB v Magente 1 až 8GB

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno M je zatiaľ jediný dátový paušál od Telekomu...Telekom čo sa týka dátových  paušálov nepriniesol žiadnú revolúciu.. Dátové balíčky,ktoré môžeme nazvať primeranej šiel dátovej začínajú od paušálu Áno L. Takže,keď chceš aké-také dátové balíčky musíš mať minimálne Áno L...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno M je zatiaľ jediný dátový paušál od Telekomu,a tiež nemá nejaký veľký objem dát( tuším 4GB). Telekom čo sa týka dátových  paušálov nepriniesol žiadnú revolúciu.. Dátové balíčky,ktoré môžeme nazvať relatívne primerané dobe dátovej začínajú od paušálu Áno L (10 GB). Takže,keď chceš aké-také dátové balíčky musíš mať minimálne Áno L...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To viem, ze od 20, snáď niekedy budú aj lepšie balíčky dat :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Minule mi na infolinke ponukali tento pausal ze za 20 euri a mu vravim ze to je drahe tak mozno za polovicu by som ho zobral, vsak podpultova cena za 1 gb su 2 eura takze za 10 euri by to bola adekvatna cena

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Dáta M za 10€ s DPH ( zľava 50%) s viazanosťou 24 mesiacov bez akciového telefónu sa oplatí..😀 👍  Pokiaľ by toto ponúkli,tak je to  výhodná ponuka... Toto by sa oplatilo..

Editoval/-a Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar