Sagemcom 5655V2 v bridge mode

Otázka

  • 0

Dobrý deň , mám zariadenie Sagemcom 5655V2 , dnes som požiadal o bridge mod na toto zariadenie , nakoľko chcem používať môj router TP Link Archer A9 .Telefonicky som kontaktoval kvôli konfigurácii môjho routra Pôjde to .sk a tam mi bolo povedane, že konfiguráciu môjho routra môžem spraviť  , ak už bude aktívny bridge mod na ont zariadení , teda Sagemcom 5655V2 , je to pravda ?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

  • 0

Dobrý deň,

áno, je to pravda.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Dobrý deň , aký termín má Telekom na vykonanie požiadavky , jedná sa mi konkrétne o požiadavku na bridge mod . Požiadavku som podával v pondelok 27.5.2019 . Dnes som volal na zák. linku a nič sa nedeje , povedali mi , že mám čakať , pritom požiadavka je vedená ako urgentná . Pýtam sa preto milého Telekomu  , kedy budú schopní požiadavku vybaviť . Ak sa nemýlim , a bolo mi to povedané , i keď vždy inak do pár hodín , no max do 1 dňa , Pokiaľ dobre rátam , sú to už 3 dni . Myslím , že to nie je pekná reklama pre Telekom .

Ešte mám jednu otázku , skôr radu ,pokiaľ budem mať ont zariadenie v bridge mode , ako potom nakonfigurujem môj router , ktorý chcem potom používať namiesto ont zariadenia  ,pokiaľ mi boli poskytnuté dobre informácie , v bridge mode by mi mala fungovať len televízia - magio  , pôjde mi aj internet ?

Ďakujem za radu

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar