Magio GO BOX - opozdenie TV

Otázka

• 0

Dobrý deň.  Všimol som si, že Magio GO (cez magio go set-top box ale aj cez web) je oproti klasickému  Mágiu (cez optiku  alebo DSL) opozdené zhruba o 30 sekúnd. 

Budete niekedy riešiť  opozdenie Magia  Go?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

pochybujem, tie opozdenia su rozne na satelite, terestriali, kablovke... nakolko ten signal prechadza inymi cestami a spracuvava a na roznych urovniach a pri magio go, ktore ide "nespolahlivou cestou internetu" je urcite pouzity buffer ktory sposobuje dalsie opozdenie.  viem si predstavit, ze to je problem pri sportovych prenosoch ked sused krici gol a ja to vidim o 30 sekund ale tak to je, nevyhoda pouzitej technologie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Určite  by sa buffering dal nejak znížiť  aspoň  na 10 sek .... Keď  odpojim Magio GO Settopbox od internetu, TV mi stále  beží ďalších  30 sekúnd, takže  niekde v skrytom  konfigu toho Magio GO boxu by sa možno  buffer dal znížiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kazdy online stream je oneskoreny, proste je to fakt. co sa tyka casu oneskorenia ich to asi najmenej trapi.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale to sa neda znizit. Telekom pouziva hls. Pre prehravanie hls potrebujes mat aspon 3 chunky a tie maju kazdy po 10 sec. Dokonca ani dvaja zakaznici nemusia mat live rovnake, nakolko kazdy kto sa pripojj na stream v priebehu 10s chunku ho prehrava od zaciatku. Aj ked ho spusti v 9tej sekunde, dostane cely od zaciatku a tak sa to natiahne.  V niektorych pripadoch moze byt opozdenie az takmer 40sekundove. Da sa to zmiernit pouzitim mpegdash ale to by museli byt prisposobene vsetky appky, co asi nie su. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz