Plánuje Telekom nové paušály zamerané skôr na dáta?

Otázka

• 0

Plánuje Telekom nové paušály podobne,ako 4-ka? Také,ktoré sú skôr zamerané na dáta,ako na neobmedzené hovory. Dnes nieje doba tlačítkovych telefónov,ale dotykových a tie sú zamerané na dáta.. Chcelo by to inováciu. Áno paušály nie sú práve orechové...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Ani makové... 🤣

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vlastne máš pravdu... Keď pýtajú za Áno L ( 30€s DPH myslím štandardnú cenu). Potom koľko by pýtali za paušál podobný novému operátorovi?! Názov operátora nemôžem povedať kvôli reklame 😂😂😂. Tak za neobmedzený dátový paušál koľko by pýtal Telekom?!!😂 199,00€s DPH samozrejme bez telefónu 😂.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cez retenčné za 99,99€ s DPH. 🙉😆

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A to bude za super zvýhodnenú cenu 👍👍👍😂.. Viazanosť 2 roky,samozrejme,že bez dotovaného smartfónu..😀.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja verím, že skôr či neskôr Telekom, ale aj ostatní operátori prekopú tieto paušály, kde je pár giga za pár desiatok eur. Aj keď oproti Happy paušálom je to už omnoho lepšie. Slováci chcú dáta veľa, veľa, veľa... 🤑

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak určite zlepšenie nastalo od paušálu Áno L a vyššie,kde je 10GB dát... Čo je,už prijateľné na dnešnú dobu ( podľa mňa). Paušál Áno L za štandardnú cenu je stejne predražený... Aktuálne mám Happy L 3GB dát +1 GB dát za odporučenie zákazníka =4GB dát  platím 19€ s DPH samozrejme ( retenčná ponuka). Pre mňa 4GB dát je na hranici subnormy... Menej by som, už nechcel. Aký máš paušál aktuálne a za koľko? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám ÁNO L. 10GB je určite prijateľné a mne bohate stačí. V práci a doma mám wifi, tak nie je o čom. Ale sú ľudia, pre ktorých je aj 300GB málo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No len tak náhodou som sa pozrel na stránke deutsche Telekom kde máš neobmedzené volania a sms a 21gb dát za a 9.99€ nechápem prečo sa Telekom nepouči od našich zahraničných operatorov  a stále ponúkajú predražené pausali 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

staci si dat ANO L a dat ho do magenty1 hned mas 15GB alebo ANO M DATA a mas 8GB. ako pise composite19, vsade ale ze vsade uz mas wifi, dokonca aj v taxiku :D:D:D  :D  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja ani velmi data neriesim mam pausal Ano M a v magente  mam 1gb dat mne skôr ide o volania a smsky dnes mam vsade pripojenie na wifi mne sa zda za pausal Ano L za 30€ drahy to radsej ostanem pri Ano M

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar