spomalenie, agregácia?

Otázka

• 0

Pozdravujem Vás 

Chcel by som sa opýtať má v posledných dňoch telekom nejaké poruchy alebo plánované servisné údžby? Lebo už druhý deň mi ide pomalo internet a to hlavne vo večerných hodinách. Od tej 17:00 do 1:00. Cez deň namerané 55/7 a večer 11/7. Mám balík XL čo je 80/8 ale reálne mám tých 50/7.  Má alebo mal niekto podobný problém a ako to vyriešil? Skúšal som reset routera aj ovládačov sieťového adaptéru ale nič. 

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

mam taky pocit ze vecer ovecky chodia s roboty a pustaju jojku :D  a magio TV fiči na magio optike nie ? ci to nebude tym ze to ta siet proste nestiha vsetky tie ovecky co pozeraju farmu a hornu dolnu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak máš na mysli Wifi alebo iné zariadenia pripojené cez kábel tak nie. Od routru ide len kábel do PC a wifi je vypnuté. Ale ak máš na mysli či je na jednom vedení viac užívateľov tak to neviem. 

Každopádne posielam screen ako to vyzerá počas dna a ako to vyzerá večer. 

internet 9,00.png

internet ráno 9,00.png

internet 20,00.png

internet večer 20,00.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pripajas sa na tu siet len ty? alebo je vas viac?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

To by som aj ja rád vedel, kedže len pred 2 týždnami mi bola novo zapojena optika a mam mat internet XL + 1Gbit sluzba a namerana rychlost dneska  50/80Mbit/s.Musim povedat ze aj u mna to takto funguje, cez den ide ako ma a ku veceru je to 3 nasobne pomalsie.

Editoval/-a Maglix

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar