spomalenie, agregácia?

Otázka

• 0

Pozdravujem Vás 

Chcel by som sa opýtať má v posledných dňoch telekom nejaké poruchy alebo plánované servisné údžby? Lebo už druhý deň mi ide pomalo internet a to hlavne vo večerných hodinách. Od tej 17:00 do 1:00. Cez deň namerané 55/7 a večer 11/7. Mám balík XL čo je 80/8 ale reálne mám tých 50/7.  Má alebo mal niekto podobný problém a ako to vyriešil? Skúšal som reset routera aj ovládačov sieťového adaptéru ale nič. 

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

To by som aj ja rád vedel, kedže len pred 2 týždnami mi bola novo zapojena optika a mam mat internet XL + 1Gbit sluzba a namerana rychlost dneska  50/80Mbit/s.Musim povedat ze aj u mna to takto funguje, cez den ide ako ma a ku veceru je to 3 nasobne pomalsie.

Editoval Maglix

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pripajas sa na tu siet len ty? alebo je vas viac?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak máš na mysli Wifi alebo iné zariadenia pripojené cez kábel tak nie. Od routru ide len kábel do PC a wifi je vypnuté. Ale ak máš na mysli či je na jednom vedení viac užívateľov tak to neviem. 

Každopádne posielam screen ako to vyzerá počas dna a ako to vyzerá večer. 

internet 9,00.png

internet ráno 9,00.png

internet 20,00.png

internet večer 20,00.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mam taky pocit ze vecer ovecky chodia s roboty a pustaju jojku :D  a magio TV fiči na magio optike nie ? ci to nebude tym ze to ta siet proste nestiha vsetky tie ovecky co pozeraju farmu a hornu dolnu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz