Optika v Bratislave

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den, chcem sa spytat, kedy bude opticky internet nielen v dedinach na SK, ale aj V CELEJ Bratislave, kde su predovsetkym rodinne domy - napr. Trnavka, Prievoz a pod.??? Tito potencionalni zakaznici nie su pre vas zaujimavi????? Ked som bol v r. 1996 v Hannoveri na CEBIT-e, bol som  ubytovany v nejakej "zapadlej" dedinke v horach, o ktorej by to clovek nepovedal ale mali tam do kazdeho domu zavedenu opticku linku (internet, TV, telefon) - a ako hovoril domaci, toto mali vsade v Nemecku!! Je fakt ze optika bola "statna" (a Slovenske Telekomunikacie tiez kedysi boli, ze) a kazdy zaujemca si mohol vybrat providera podla seba ... ale ze v BA nie je vsade optika je v tomto roku nie ze smiesne, ale smutno-trapne.

Editoval Kobudoka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

A kto ti povedal že v každej dedine je optika pokiaľ ja viem tak v dedinách je internet vzduchom a s nejakou anténou na streche alebo telefónnym pripojením ADSL alebo VDSL v Bratislave už je toho dosť je načase pokryť aj malé dediny kde nie je spojenie so svetom 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Kobudoka,

napíš mi prosím presnú adresu do súkromnej správy a pozrieme sa na modernizáciu alebo výstavbu nových sieti. 

Aktuálne sa realizuje obrovské množstvo projektov modernizácie alebo výstavby nových sieti. Tieto projekty sa realizujú na celom území SR nie len v mestách ale aj v dedinkách.

Náš záujem a snaha je veľká, ale v každom prípade si to vyžaduje čas a množstvo úsilia.

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz